Jak je důležité míti Filipa

12.3.2019 od 19 hodin

Jak je důležité míti Filipa

MĚSTSKÉ DIVADLO MLADÁ BOLESLAV

Činohra

Předprodej 15. 1.

Skupina DA

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Oscar Wilde
Režie:
Pavel Khek
Hrají:
Matouš Ruml jh., Aleš Petráš jh., Svatava Milková/Hana Marie Maroušková, Sandra Černodinská, Ivana Nováčková, Radim Madeja a další.

Je to už skoro 20 let co MDMB uvedlo tuto Wildeovu komedii. Dvacet let uplynulo, herecký soubor se proměnil, ale Jak je důležité míti Filipa, zůstává jednou z nejlepších komedií, co kdy byly napsány. Už její název je vlastně tajemstvím a vtipem zároveň – The Importance Being E(a)rnest – ono Ernest totiž může znamenat jak jméno, které se do češtiny překládá jako Filip, ale taky  přídavné jméno „upřímný“ a tak se děj komedie vlastně točí kolem toho: Jak je kdo ke komu upřímný.                                                                                                                               

Ideální herecké obsazení, režisér který tuto hru vždy toužil inscenovat, poučené publikum – to vše slibuje nevšední divadelní zážitek.

Délka představení: 150 minut

Další informace

Vstupenky kupujte v den předprodeje také přes web - vždy od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

REZERVACE JEN PŘES EMAIL pokladna@divadlojablonec.cz.  NUTNO VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace ruší! 

Naši partneři