K-PAX, SVĚT PODLE PROTA

15.11.2016 od 19 hodin

K-PAX, SVĚT PODLE PROTA

Stage Art Brno

Činohra

Předprodej 3. 10.

Skupina DB

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Gene Brewer
Režie:
Petr Halberstadt
Hrají:
Radim Fiala, Markéta Plánková, Petr Halberstadt, Petr Bláha, Jakub Urbánek / Martin Siničák, Michal Bumbálek, Eva Novotná, Marta Maťová

Divadelní hra K-PAX Gena Brewera vznikla na základě literární předlohy téhož autora. Nejvíce však román proslavilo filmové zpracování, které bylo uváděno v českých kinech pod názvem Svět podle Prota v hlavních rolích s Jeffem Bridgesem a Kevinem Spaceym.

Divadelní hra K-PAX laskavým humorem pojmenovává neduhy naší společnosti a velmi často zamrazí svojí přesností. Během představení se budeme mít možnost ponořit do hlubin lidských duší a nenásilným způsobem se tak dozvíme mnohé o nás samých.
Inscenace K-PAX, možná o člověku, možná o mimozemšťanovi, nás nenechá klidným a překvapí nás naprosto nečekaným vyústěním celého příběhu. 

Upozornění: V představení se používá stroboskop

VÍCE O PŘEDSTAVENÍ

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Partneři akce

  • Rádio Contact

Naši partneři