KÁŤA A ŠKUBÁNEK

6.10.2017 od 8:30 a 10 hodin

KÁŤA A ŠKUBÁNEK

Divadlo D5 Praha

Dětská

Informace

Autor:
Libuše Koutná - Luboš Lamka
Režie:
Vlastimil Peška

V malém domku spolu bydlí dva nerozluční kamarádi, holčička Káťa a strakatý psík Škubánek. Spolu prožívají nejen veselé, ale i napínavé příhody a dobrodružství.

Jednou takhle z jara Káťa objeví v kočárku, kam si uložila čokoládové vajíčko s přání, aby se jí něco vylíhlo, malého psa a pojmenovala ho Škubánek. Od té doby jsou nerozluční kamarádi na život a na smrt.

Nebylo by to ale jen tak, aby jim někdo nezáviděl jejich přátelství. Škodolibý kocour Luciáš se snaží všemožným způsobem jejich pevné kamarádství překazit. Proto do věhlasnýchpsích závodů v tradičním psím běhu kolem lesa přihlásí i Škubánka spolu s dalšími účastníky - favoritem psem Agarem a Rambem nastraží různé léčky a překážky. Podaří se je Škubánkovi zdolat, anebo se pod ním proboří lávka a spadne rovnoz do potoka?

Kocour Licuáš, pes Rambo a Agar to ale na Škubánka zkouší dál. Proto si jednoho dne, kdy Káťa jde za družičku na svatbu své sestřenice na Moravu, Škubánek uvaří podle starého receptu z kuchařky Džina v láhvi a rouhodne se s jeho pomocí povedené trojici postavit. Podaří se mu Luciáše, Agara a Ramba vytrestat, než se vrátí Káťa domů? To se dozvíte, když přijdete na pohádku.

DOPORUČENÝ VĚK: MŠ, 1. TŘ. ZŠ

délka představení: 1 hod.

Objednávky vyřizuje paní Kaufmanová - mail vystavy@divadlojablonec.cz - tel. 483 310 064

VEŘEJNOST si vstupenky zakoupí v den konání, 25 minut před začátkem. Vstup hlavním vchodem, kde je pouze pro školní pořady otevřena pokladna.

Divadlo se otevírá 30 minut před začátkem. 

Naši partneři