KDYŽ PTÁČKA LAPAJÍ...

24.4.2017 od 19 hodin

KDYŽ PTÁČKA LAPAJÍ...

Divadlo Na Vinohradech Praha

Činohra

Předprodej
13. 3.

Skupina DA

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Georges Feydeau
Režie:
Tomáš Töpfer
Hrají:
Marek Holý, Petr Rychlý, Václav Svoboda, Václav Vydra, Pavel Nečas, Jaroslav Satoranský, Tereza Baberová/Andrea Černá, Kateřina Brožová, Šárka Vaculíková a další.

Situační komedie z pera mistra tohoto žánru. Hlavní hrdina, Fernand de Bois, řeší vskutku svízelné dilema: jak oznámit své milence, atraktivní varietní divě, že ji opouští, protože se žení s šlechtickou dcerou? A kdyby jen to: jak si má poradit s tím, že rodina jeho nastávající pozvala právě nic netušící milenku na slavnostní večírek, kde má být svatba oznámena?

Velký klasik komediálního divadla nás na velkém jevišti znovu přesvědčí, že i humor nostalgicky spojovaný se secesí, dokáže být zcela dnešní a pěkně kousavý.

NÁHRADNÍ TITUL ZA PŮVODNĚ PLÁNOVANÝ "Velká mela aneb Francouzská kuchyně".

Další informace

Vstupenky kupujte přes web divadla nebo prostřednictvím webu E-VSTUPENKA.CZ

V DEN KONÁNÍ PRODEJ POUZE V POKLADNĚ DIVADLA.

UPOZORŇUJEME DIVÁKY, ŽE VSTUPENKY SE PRODÁVAJÍ OD PŘÍZEMÍ. TEPRVE PO VYPRODANÉM PŘÍZEMÍ OTEVÍRÁME PRVNÍ BALKÓN, NÁSLEDNĚ PAK DRUHÝ BALKÓN.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

.

V ČEM DO DIVADLA?

Každé představení je společenskou událostí, na kterou je hezké se patřičně obléci.

Džíny, triko a tenisky nejsou vhodným oděvem do divadla, ale tmavé kalhoty s jednobarevnou košilí pro pány mohou být vhodnou alternativou k obleku.

Dámy, pokud ze šatníku nevyberou šaty nebo sukni, mohou zvolit společenské kalhoty s halenkou. Děkujeme

.

PARKOVÁNÍ

V době večerních divadelních představení lze se vstupenkou zdarma parkovat v OC Central. Brána je po představení otevřená. Pokud je problém s výjezdem, tak kontaktujte obsluhu.  NA PLATEBNÍM STOJANU JE ZVONEK I TELEFONNÍ ČÍSLO.

Naši partneři