KOCOUR V BOTÁCH

11.3.2018 od 15 hodin

KOCOUR V BOTÁCH

DOCELA VELKÉ DIVADLO LITVÍNOV

Dětská

Předprodej 15. 1.

Skupina RD

Informace

Autor:
Jana Galinová - Jan Turek
Režie:
Jurij Galin
Hrají:
Michal Žižka, Markéta Velánová, Lenka Lavičková, Robert Stodůlka, Petr Erlitz, Petr Kozák a další.

Pohádkový muzikál Jany Galinové a Jana Turka o kocourovi Mikym, který si půjčí opravdové mušketýrské boty, ale za to se musí vydat do světa dělat dobré skutky. Cestou se potká s odvážným rytířem Artušem a krásnou čarodějkou Amandou a společně vysvobodí ze zakletí zlého kouzelníka Merlina krásnou princeznu Belu. Nakonec se ukáže, že to všechno nebyla jen šťastná náhoda. Hrají a zpívají: Michal Žižka, Kamila Raková, Kristýna Lišková, Robert Stodůlka, Petr Erlitz, Petr Kozák a další. Scéna chilská výtvarnice Macarena Barra, kostýmy Tomáš Kypta, choreografie Lenka Lavičková, režie Jurij Galin.

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři