KOUZELNÁ FLÉTNA

27.7.2016 od 19 hodin

KOUZELNÁ FLÉTNA

Evropská hudební akademie Teplice

Opera

Předprodej 2. 5.

Informace

Autor:
W. A. Mozart
Režie:
Martin Otava
Hrají:
Sólisté a sbor Evropské hudební akademie Teplice, Evropský komorní orchestr EMA.

Operní inscenace W. A. Mozarta je součástí projektu s názvem "Evropská hudební akademie Teplice 2016". Ta si klade za cíl přivést mladé talentované umělce z celého světa, kteří společně nastudují mimořádná operní díla a provedou je na několika místech ČR, včetně Městského divadla v Jablonci nad Nisou. Tento projekt je připravován ve spolupráci s operními studii University Britské Kolumbie ve Vancouveru (Kanada) a University Severní Floridy v Jacksonville (USA). 

V letošním roce si připomínáme 260. výročí od narození W. A. Mozarta. Kouzelná flétna byla jeho poslední operou a patří mezi nestárnoucí a stále obdivované operní evergreeny.

DIRIGENT: Norbert Baxa

V rámci projektu "Město plné tónů" pod záštitou náměstka primátora Pavla Svobody a s finanční podporou statutárního města Jablonec nad Nisou a Státního fondu kultury ČR.

PRODEJ VSTUPENEK DO 30. 6. V POKLADNĚ DIVADLA, V DEN KONÁNÍ POKLADNA OTEVŘENA OD 14 HODIN. 

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Partneři akce

  • STÁTNÍ FOND KULTURY

Naši partneři