V hlavní roli Bob Klepl a s ním tři další muži, kteří se stávají chlapy jen jednou za týden,  v kutlochu pod nákupním centrem, zatímco jejich manželky nakupují. O humorné situace nebyla nouze, a když si hlavní hrdina spletl gagy, odlišující světlo od tmy, „odbouralo“ se nejen publikum, ale i samotní protagonisté. A sám Klepl se do obecenstva podíval tak mile, že bylo přítomným ženám hned jasné, co že je jeho nejsilnější zbraní „při  lovu“ :).

Sarkastickou černou komedii o tom, jak si muži představují relax, jak vnímají své partnerky a který úhel pohledu je ten nejlepší,  představilo v Jablonci Studio Dva Divadlo Praha. Bylo plné zvučných jmen. Hlavní roli ztvárnil již zmíněný Bob Klepl, parťáky mu byli Roman Štabrňák, Václav Jílek a Petr Bláha. Jejich vzájemná symbióza, schopnost improvizace a skvěle napsaný text ještě vše podtrhl a působil dojmem, že se díváme na čtveřici mužů klíčovou dírkou. Tak byly situace věrohodné.

"Samy nevíme, nakolik je to vše naučené a jak moc  jde o improvizaci. Vsadily bychom se, že ta tma a světlo byl omyl, ale když to pak rozebírali ještě dál, začínáme o tom pochybovat. Každopádně je to ovšem skvělé představení," nadšeně vyprávěly kamarádky Ivana a Lenka z Jablonce.  A nebyly samy, kdo míru improvizace řešil. O přestávce nebyla v divadelním baru řeč o ničem jiném. Hra Kristofa Magnussona, v překladu Ivy Michňové a pod režijním vedením Jana Jirků,  prostory divadla doslova natřískala a ani na „bidýlku“ nebylo k hnutí. Závěrečný aplaus podle toho vypadal a herci na oplátku posílali děkovné pohledy všemi směry.