Velice pohodový večer opět zažili diváci a příznivci Městského divadla Jablonec nad Nisou, zdejší management jim totiž nabídl formát, který ´Divadlu pro 100´, nebo chcete-li klubovému divadlu velmi sluší. Jedná se o komponovaný program plný krásných písní, milého povídání a příjemné atmosféry. Pozvání ředitele Pavla Žura přijala muzikálová zpěvačka, která o sobě v poslední době dává slyšet i na sólové dráze - Magda Malá. Partnerem v duetech jí byl Jiří Koběrský, jehož song ´Sundej roušku a dej mi pusu,´večer zahájil. A pak už jsme slyšeli jeden muzikálový hit za druhým, proložený úsměvnými historkami ze zákulisí české muzikálové scény i ze života zpěvačky samotné. Moderátorem večera byl Pavel Žur, jenž hned v úvodu seznámil přítomné s bezpečnostními opatřeními a poukázal na negativní testy na Covid-19, jimiž museli aktéři večera projít.

Nutno dodat, že naše ´malá zpěvačka s velkým hlasem´ předvedla prvotřídní výkon a její milé a bezprostřední vystupování si získalo srdce všech přítomných. Ti však, bohužel, pro tentokrát kapacitu divadla nevyužili, zřejmě mnozí ještě v částečné izolaci očekávají další vlnu rozvolňování, která nastane v pondělí 25. května. Abychom ovšem byli kompletní, nesmíme zapomenout na několik stovek příznivců, jenž sledovali pořad on-line vysílaný přes internet.

Jak jsme již uvedli, příjemný a atmosférou komorní večer se nesl ve znamení  uvolněné atmosféry, kterou korunoval závěrečný společný tanec protagonistů večera, diváků a zaměstnanců divadla přímo na jevišti. A vy všichni, kteří jste ještě protentokrát zůstali doma, máte možnost vychutnat si tento další báječný večer Městského divadla Jablonec na kanále YouTube. (ims)