ZPÍVEJTE LIDIČKY, TY NAŠE PÍSNIČKY

5.3.2020 od 19 hodin

ZPÍVEJTE LIDIČKY, TY NAŠE PÍSNIČKY

Hudba

Předprodej 17. 1.

Informace

MILAN SULEJ & ROSŤA CHROUST

Koncert dvou vynikajících interpretů - Rosti Chrousta a jeho pěveckého kolegy Milana Suleje, superfinalisty televizní soutěže Talentmánie.

Zazní známé lidové písně a árie. 

„Miluji české a moravské písničky a tak na mém CD naleznete 15 skladeb, které těší mé posluchače právě na koncertech, které absolvuji společně se svým kolegou a kamarádem Milanem Sulejem. A právě naše spojení lidových a operních či muzikálových skladeb posluchače na našich koncertech baví. V těchto dnech jsme pak do repertoáru zařadili i písně s vánoční tematikou a koledy. Možná, že někdy vznikne i deska vánoční, ale to nebudeme předbíhat,” upřesnil Chroust, kterého kontakt s diváky a posluchači prý pozitivně nabíjí.

„Splnil se můj životní sen. Dělám radost lidem na koncertech a teď už i na svém vlastním CD. A tak co vzkázat lidem, než to... Zpívejte lidičky, ty naše písničky... Je to i mé osobní motto,” dodal Rostislav Chroust.

Další informace

Vstupenky kupujte v den předprodeje pouze přes web - vždy od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ 

Pokladna divadla je uzavřena.

Naši partneři