Mladí pěvci v Jablonci

5.11.2018 od 19 hodin

Mladí pěvci v Jablonci

Vážná hudba

Předprodej 1. 10.

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Účinkují: 

Marie Schmidtová - soprán

Elmaz Kayieva - mezzosoprán

Robin Červinek - baryton

Klavírní doprovod: Augustin Kužela

Průvodní slovo: PhDr. Radmila Hrdinová

V programu koncertu zazní árie z českých i světových oper. 

Koncert mladých pěvců - úspěšných účastníků Burzy mladých zpěváků 2018.

Sopranistka Marie Schmidtová je posluchačkou Pražské konzervatoře ve třídě prof. Moniky Brychtové. Vedle koncertní činnosti již nastudovala a zpívala řadu rolí.Jsou to např.: Zlá sestra v Trojanově opeře Sedmero krkavců, Blaženka v Černém jezeře J. R. Rozkošného, Hana Glawari v Lehárově Veselé vdově, Eurydika v Offenbachově Orfeovi v podsvětí a řada dalších.

Mezzosopranistka Elmaz Kadyieva po studiu na Doněcké hudební akademii a na Lvovské národní akademii je v současnosti posluchačkou HAMU v Praze ve třídě doc. Libuše Márové. Od roku 2017 je členkou operního sboru Státní opery v rámci ND v Praze. Mezi její nastudované role patří např. Cherubín v Mozartově Figarově svatbě.    

Barytonista Robin Červinek je v současnosti posluchačem JAMU v Brně ve třídě doc. Zdeňka Šmukaře. Souběžně dokončuje studium hry na housle na Brněnské konzervatoři. V posledních dvou letech byl účastníkem a současně laureátem několika pěveckých soutěží.Je absolutním vítězem soutěže Pražský pěvec 2018 a získal 2. místo na Duškově soutěži 2018. Vícekrárt zpíval roli Krále v Orfově Chytračce.

PRÉMIE SKUPINY H

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři