Večer plný módy, krásy, účesů, ale i hudby, elegance a dobré zábavy, tak by se dal několika slovy popsat projekt s názvem Móda 2021 Next Generation, jehož druhý ročník ´vyšperkoval´ Městské divadlo Jablonec v úterý 14. 9. 2021  

Hned na úvod se na pódiu objevila odvěká brunetka Magda Malá, aby nás zavedla do světa muzikálů coby jejich vynikající světlovlasá interpretka. Následně již přispěl moderátor večera, ředitel jabloneckého kulturního stánku, Mgr. Pavel Žur, který svým svěžím a příjemným způsobem přítomným popsal, jaké bonbónky tato módní akce vlastně obsahuje.

Hned v tom dalším jsme mohli získat rodinnou módu firmy ELDIN Fashion, sro, která sklidila obrovský úspěch. Modelky a modelové odváděli dokonalou práci ve velmi slušivých a praktických modelech. Všechny ale uchvátily především děti. Maličké dětičky pózovaly jako ´velcí´, některé děti se malinko styděly, ale statečně se s tím popraly. A publikum si mohlo ruce utrhnout jak jim tleskalo. Po hudební vložce, nejdříve v režii Dušana Růžičky v duetu s Magdou Malou. Společnost Vývoj Třešť přivezla luxusní pánské obleky, který mužům tak seděly, že na nich nemohou dámy oči nechat. A když už se tak pozorně dívaly, neuniklo jim, že jedním z těch, kteří modely předvádějí, je hobojista Vilém Veverka. Ostatně, model z této dílny oblékl i Pavel Žur, jež pak v průběhu večera přijímal z publika jeden kompliment za druhým. Následně zaplnily molo, vedoucí z jeviště prostředkem celého hlediště, pletené světry, šaty a doplňky. I tyto líbívé modely slavily velký úspěch a my jsme mohli rozbalit další, naopak trochu pikantní, bonbón. Tým byla Vlasová show Alexandre Sokolova, uznávaného vlasového mága. Ač Alexandre Sokolov původně sliboval účesy na běžné nošení, opět nechal zaznít svoji kreativitu a uměleckou duši a tak byla hlavně hlavně Show. Pravda, neotřelá, svérázná, ale se všemi prvky, jaké show mívá. Alexandre Sokolova vystřídala s operními melodiemi Tereza Mátlová, kterou (stejně jako ostatní interprety) doprovodila na klavír úžasná Dagmar Vajdíková. uznávaného vlasového mága. Ač Alexandre Sokolov původně sliboval účesy na běžné nošení, opět nechal zaznít svoji kreativitu a uměleckou duši a tak byla hlavně hlavně Show. Pravda, neotřelá, svérázná, ale se všemi prvky, jaké show mívá. Alexandre Sokolova vystřídala s operními melodiemi Tereza Mátlová, kterou (stejně jako ostatní interprety) doprovodila na klavír úžasná Dagmar Vajdíková. uznávaného vlasového mága. Ač Alexandre Sokolov původně sliboval účesy na běžné nošení, opět nechal zaznít svoji kreativitu a uměleckou duši a tak byla hlavně hlavně Show. Pravda, neotřelá, svérázná, ale se všemi prvky, jaké show mívá. Alexandre Sokolova vystřídala s operními melodiemi Tereza Mátlová, kterou (stejně jako ostatní interprety) doprovodila na klavír úžasná Dagmar Vajdíková.

Závěr večera patřil nádherným společenským róbám Jiřiny Tachmanové, které spolu se šperky Michaely Möllerové a její společnosti MISAMO přítomné doslova ucvátily. Každopádně je patrné, že projekt Next Generation roste a sílí, což naše město, na vydařené přehlídky zvyklé, může jenom těšit. A pokud jste se rychle do divadla nedostali, nezoufejte, celý večer byl vysílač on line a nyní je k dispozici na kanále YouTube. (ims)