Moje hra

16.5.2019 od 19 hodin

Moje hra

Divadlo Kalich Praha

Činohra

Předprodej 1. 4.

Skupina ND

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Petr Abraham
Režie:
Jan Kačer
Hrají:
Jiří Bartoška, Jana Janěková ml., Nina Divíšková/Radana Hermanová, Zuzana Bydžovská, Adéla Kačerová, Vlasta Peterková a další.

Moje hra je komedií o životě, jakkoli hlavnímu hrdinovi jeho život právě protekl mezi prsty. Slavný spisovatel Josef Jankulovski opustil tento svět nečekaně a s poměrně starosvětským přáním: chtěl po své partnerce, aby uspořádala soukromou smuteční slavnost na jeho počest. V obývacím pokoji se proto u vystaveného Mistra schází šest žen různého věku, postavení i světonázoru, z nichž každá sehrála v životě vyhlášeného bonvivána osudovou roli…

Magie divadla umožní Jankulovskému už z  „druhého břehu“ mluvit s jeho poslední ženou. Na rozdíl od nás obyčejných smrtelníků tedy oba mají vzácnou možnost říci si spoustu věcí, na které v každodenním shonu nemáme (nebo kolikrát možná nechceme mít) čas a u kterých zpětně litujeme, že jsme je nestihli vyslovit.

Komedie Moje hra odkrývá s nadhledem, odzbrojující upřímností a především humorem zákoutí vztahu muže a ženy a otevírá řadu třináctých komnat. Současně fandí životu: za jeden vyhaslý nabídne hned dva nové!

V hlavní roli charismatického Mistra Jankulovského zazáří jedna z největších hvězd českého herectví Jiří Bartoška, který přijal divadelní roli po dlouhých letech. Herec, který je známý tím, že s přijetím role na divadle hodně šetří, vysvětluje, proč tentokrát kývnul:

Pod pseudonymem autora Mojí hry Petra Abrahama se skrývá divadelní režisér Petr Novotný.

Režie se ujal Jan Kačer, jehož žena, vynikající herečka Nina Divíšková, hraje matku Jiřího Bartošky.

Vstupenky

420 Kč
I. cenová kategorie
400 Kč
II. cenová kategorie
380 Kč
III. cenová kategorie
350 Kč
IV. cenová kategorie
Rezervovat NEBO KOUPIT vstupenku

INFORMACE O VSTUPENKÁCH

Naši partneři