MUŽ MOJÍ ŽENY (náhrada za Eleganci molekuly)

17.5.2022 od 19 hodin

MUŽ MOJÍ ŽENY (náhrada za Eleganci molekuly)

Divadlo Na Fidlovačce

Činohra

Předprodej 23. 3.

Skupina DA

Informace

Autor:
Miro Gavran
Režie:
Tomáš Svoboda
Hrají:
David Novotný a Michal Dlouhý

Á, já blbec, já idiot! Kurva jedna nevěrná! A já jsem tady celá léta kolem ní poskakoval a poslouchal na slovo jako pejsek! Kurva jedna falešná! Udělala mi ostudu a ze mě naprostého vola! Kde je moje čest? Kde je moje štěstí? Já se zabiju! Já ji zabiju! Kreše

Celých pět let dokáže jedna žena klamat dva muže. Jeden o druhém přitom nemají ani tušení a věří, že jsou pro svou lásku tím jediným vyvoleným. Jednou ale všechno praskne a oba se setkávají, aby situaci po chlapsku vyřešili. Který vyhraje? Nebo nakonec zvítězí žena? V reáliích současného Chorvatska se odehrává tento plnokrevný, ale přitom citlivý příběh o tom, co to znamená být zralým mužem, který už nechce nikomu nic dokazovat, nechce “lovit” nové ženy, zvykat si na nové pořádky, mužem, který chce jen žít svůj život tak, jak byl zvyklý.   

Komedii nejvýznamnějšího chorvatského dramatika Miro Gavrana z roku 1991 uvádíme v podání Michala Dlouhého a Davida Novotného, kteří se na prknech Fidlovačky potkávají poprvé od společných studií na konzervatoři.

Zastupuje agentura Aura-Pont s.r.o.

.

DÉLKA PŘEDSTAVENÍ: 75 minut

Další informace

Vstupenky kupujte přes web divadla nebo prostřednictvím webu E-VSTUPENKA.CZ

Naši partneři