NAROZEN 28. ŘÍJNA

30.11.2018 od 19 hodin

NAROZEN 28. ŘÍJNA

DS J. K. Tyl Lomnice nad Popelkou

Festival ochotnického divadla

Předprodej 15. 10.

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Jiří Janků - Petr Svojtka - Daniel Hrbek
Režie:
Petr Sádek
Hrají:
Adam Žitník, Olga Rezková, Michal Stránský, Vladimíra Dušková, Anna Barochová, Zbyněk Kobrle a další. Spoluúčinkuje Kapela Tyl.

Divadelní hra z dob první republiky s hořkým koncem roku 1938. Hra je doplněná nejznámějšími písněmi od Karla Hašlera až po hity Osvobozeného divadla. Nadšení lidé v období vzniku Československa, úsměvné obrazy ze života obyčejných lidí, beznaděj v době hospodářské krize, lidská zrada, přetvářka, noblesa společnosti, ale i první láska dospívajícího hlavního hrdiny a vzdor vůči nacistickému Německu, které po pouhých 20 letech existence ohrozilo budoucnost našeho státu, tak právě o tom je divadelní představení protkané spoustou písní a melodií od Karla Hašlera, ale také z Osvobozeného divadla nebo úspěšných filmů meziválečného období. Spoluúčinkuje Kapela Tyl.

Natudováno je u příležitosti 100. výročí vzniku Československa.

Představení se koná v rámci projektu "Ochotnické divadlo v našem regionu" za finanční podpory Státního fondu kultury ČR.

Prémie skupiny ND

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Partneři akce

  • STÁTNÍ FOND KULTURY

Naši partneři