OPERNÍ GALA (prémie skupiny H podzim)

10.8.2018 od 19 hodin

OPERNÍ GALA (prémie skupiny H podzim)

Vážná hudba

Předprodej 2. 5.

Skupina H

Informace

Severočeská Filharmonie Teplice

Mezinárodní dirigentský a pěvecký workshop je pořádán v rámci Projektu Evropská Hudební Akademie Teplice 2018. Dirigenti a solisté jsou připravováni pod vedením přední operní pěvkyně Evy Randové a šéfdirigenta opery DJKT Norberta Baxi a  vystoupí za doprovodu Severočeské Filharmonie Teplice. 

PROGRAM: W. A. Mozart - Cosi fan tutte (výběr), P. I. Čajkovský - Evžen Oněgin (výběr)

Koncert se koná pod záštitou náměstka primátora Ing. Miloše Zahradníka a za finanční podpory statutárního města Jablonec nad Nisou.

PRÉMIE skupina H - podzim/zima 2018/19 -  na toto prémiové představení je nutné vyzvednout si zvláštní vstupenku v pokladně divadla. VSTUPENKA JE PLATNÁ POUZE S ABONENTKOU!!!

VSTUPENKY do 29.6. v pokladně divadla, na webu e-vstupenky.cz nebo  v den konání od 14 hodin v pokladně divadla.

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Partneři akce

  • Statutární město Jablonec nad Nisou

Naši partneři