ZRUŠENO - PAVLIK, BOBBY A DUCHOVÉ MĚSTA

20.11.2023 od 9 hodin

ZRUŠENO - PAVLIK, BOBBY A DUCHOVÉ MĚSTA

Naivní divadlo Liberec

Dětská

Informace

Autor:
Petr Vodička
Režie:
Petr Vodička
Hrají:
Miroslava Bělohlávková, Veronika Košvancová - Khomová, Filip Homola, Adam Kubišta, Marek Sýkora, Petr Štěpánek, Antonín Týmal

Dívka, která v podobě Nočního motýla po setmění plachtí nad ulicemi města. Střešní rybář nahazující noc co noc udici z okraje střechy starého činžáku. Duch opery, jehož zpěv dokáže rozpohybovat věci i dění. A také hranatý Golem, ďábelský Developer a především dva pěvecky nadaní kamarádi, shodou okolností noční zametači městských bulvárů. To jsou jen některé z netradičních postav tajuplné noční detektivky Pavlik, Bobby a duchové města.

Její autor a zároveň režisér inscenace, Petr Vodička, je v Naivním divadle dobře znám díky dlouhé řadě úspěšných titulů, které v Liberci připravil - Tristan a Isolda, Zrzavý Orm, Babu a papoušek a další. Právě na poslední zmíněnou inscenaci Pavlik, Bobby a duchové města dokonce velmi volně navazují. I tentokrát se jedná o původní autorskou detektivku pro děti, která se odehrává v nočním velkoměstě. I tentokrát dojde na únos a i tentokrát hlavní hrdinové vše vyřeší doslova a do písmene se zpěvem na rtech. Protože hudba je v případě nové inscenace Naivního divadla nejen tradičním inscenačním prostředkem, ale také jedním z výrazných dějových motivů. Tím dalším je městská architektura. Protože hlavní hrdinové před sebou nemají menší úkol, než zabránit totální zkáze překrásného historického města.

Určeno pro: 5. - 7. tř. ZŠ

Délka pořadu: 1 hodina

Objednávky vyřizuje paní Kaufmanová - mail vystavy@divadlojablonec.cz

PRACOVNÍ LISTY

Naši partneři