PETRA JANŮ

16.11.2018 od 19 hodin

PETRA JANŮ

Hudba

Předprodej 2. 5.

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Petra Janů a Amsterdam ,, Jedeme dál! "

Výběr největších rockových hitů Petry Janů doplněný o další oblíbené písničky a také o novinky z alba Blázni. Petru Janů doprovází skupina Amsterdam, kterou tvoří ,, ostřílení “ rockeři: Pavel Lochman (klávesy + zpěv), Roman Štefl (baskytara), Miloš Švec (elektrická kytara), Tomáš Marek (bicí). 

PETRA JANŮ

POZOR!!! POKLADNA JE OD 2. 7. UZAVŘENA. OTEVŘENO POUZE PŘED AKCEMI v divadle 24. 7. / 10. 8. / 15. 8. a 22. 8. 2018 vždy od 14 do 19 hodin. Vstupenky můžete také koupit přes web nebo e-vstupenku. Pokladna bude znovu otevřena od 27. 8. ve zkráceném režimu od 10 do 14 hodin (předprodeje). 

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Vstupenky

390 Kč
I. a II. cenová kategorie
370 Kč
III. a IV cenová kategorie
Rezervovat NEBO KOUPIT vstupenku

INFORMACE O VSTUPENKÁCH

Naši partneři