POPRASK NA LAGUNĚ

26.11.2020 od 19 hodin

POPRASK NA LAGUNĚ

Studio Dva Divadlo Praha

Činohra

Předprodej 15. 9.

Skupina ND

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Carlo Goldoni
Režie:
Milan Schejbal
Hrají:
Eva Holubová, Bohumil Klepl, Jana Krausová, Kryštof hádek a další.

Děj se odvíjí od chvíle, kdy vypukne svár mezi ženami - manželkami či příbuznými nebo milenkami chudých rybářů, čekajícími na své muže, až se vrátí z moře. Ženy se do krve pohádají kvůli neuvěřitelně banální události s pečenou dýní. Jejich hádka okořeněná ženskou hašteřivostí, žárlivostí a ukřivděností brzy zasáhne i muže navrátivší se z moře a záhy rozvrátí bezmála všechny milostné vztahy. Uražené sousedky se promění v nepřátelské armády, které bojují slovy a gesty stejně udatně a tvrdě, jakoby to byly skutečné zbraně. Poprask stíhá poprask, a zdá se, že tato „pouliční válka“ mužů i žen bude trvat, dokud nedojde k naprostému vyčerpání a psychickému zhroucení jedné ze stran. Řešení situace se sice nakonec najde, ale je jen otázkou času, než vznikne další bizarní hádka … 

Délka představení 2 hodiny 15 minut i s přestávkou

Další informace

Vstupenky kupujte v den předprodeje také přes web - vždy od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

REZERVACE JEN PŘES EMAIL pokladna@divadlojablonec.cz.  NUTNO VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace ruší! 

Vstupenky

550 K
I. cenová kategorie
500 Kč
II. cenová kategorie
450 Kč
III. cenová kategorie
350 Kč
IV. cenová kategorie
ZAKOUPIT VSTUPENKU

INFORMACE O VSTUPENKÁCH

Naši partneři