POSLEDNÍ ARISTOKRATKA

14.6.2016 od 19 hodin

POSLEDNÍ ARISTOKRATKA

Divadlo Na Jezerce Praha

Činohra

Předprodej 2. 5.

Skupina DB

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Evžen Boček - Arnošt Goldflam
Režie:
Arnošt Goldflam
Hrají:
Anna Polívková, Jan Hrušínský, Miluše Šplechtová, Michal Kern, Libor Hruška, Kristýna Hrušínská a další.

Poslední aristokratka je příběhem rodiny hraběte Františka Antonína Kostky z Kostky. Po pádu komunistického režimu se tato rodina vrací z emigrace v New Yorku do Čech, aby převzala rodové sídlo. Kromě zámku však „zdědí“ i české starosti, o kterých se jim v Americe ani nesnilo. Zdědí také několik zaměstnanců, např. zpátečnického kastelána, hypochondrického zahradníka nebo kuchařku, která si ráda cvakne a často to přežene. Komedii dokreslují další postavy, např. právní zástupce dr. Benda, jeho dcera Denisa, autoritativní manažerka Milada či mladý šlechtic Max Laun. 

VÍCE O PŘEDSTAVENÍ

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři