Poslední aristokratka

25.1.2018 od 19 hodin

Poslední aristokratka

Divadlo Na Jezerce Praha

Činohra

Předprodej 15. 12.

Skupina DA

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Evžen Boček - Arnošt Goldflam
Režie:
Arnošt Goldflam
Hrají:
Anna Polívková, Jan Hrušínský, Miluše Šplechtová, Libor Hruška, Kristýna Hrušínská, Jitka Sedláčková, Martin Sitta a další.

Poslední aristokratka je příběhem rodiny hraběte Františka Antonína Kostky z Kostky. Po pádu komunistického režimu se tato rodina vrací z emigrace v New Yorku do Čech, aby převzala rodové sídlo. Kromě zámku však „zdědí“ i české starosti, o kterých se jim v Americe ani nesnilo. Zdědí také několik zaměstnanců, např. zpátečnického kastelána, hypochondrického zahradníka nebo kuchařku, která si ráda cvakne a často to přežene. Komedii dokreslují další postavy, např. právní zástupce dr. Benda, jeho dcera Denisa, autoritativní manažerka Milada či mladý šlechtic Max Laun. 

NÁHRADNÍ TITUL ZA PŮVODNĚ PLÁNOVANÉ PŘEDSTAVENÍ "Je úchvatná".

VÍCE O PŘEDSTAVENÍ

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři