Představení vítězů celonárodní soutěže E-MOC-E - hudba, poezie a černé divadlo

19.11.2014 od 19 hodin

Představení vítězů celonárodní soutěže E-MOC-E - hudba, poezie a černé divadlo

Komponované pořady

Předprodej 15. 10.

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Večer vítězů letošního ročníku kulturního projektu e-moc-e, který podporuje umělce v České republice. Hlavním cílem této organizace je propojení umělců v oblasti hudba, poezie, fotografie a malba s diváky, zájemci o umění, osobnostmi české kultury a prestižními galeriemi a hudebními kluby. Projektem již od roku 2006 prošlo přes sto umělců. Mezi porotci a osobnostmi, které projekt od začátku podporovaly, jsou např. Lukáš Hejlík, Chantal Poullain, Ester Kočičková, Kateřina Pospíšilová, ale také rada galeristů, režisérů a muzikantů. Zakladatel projektu, Milan Deutsch, je jabloneckým rodákem.

ÚČINKUJÍCÍ: LENKA HOUSLENKA, vítězka letošního ročníku e-moc-e. Česká „Vanessa Mae“ předvádí strhující hru na elektrické housle, které přenáší současnou moderní hudbu do klasického aranžmá.

ČERNÉ DIVADLO HILT – POPELKA: Soubor HILT se zabývá show speciálních vizuálních efektů black light theatre - černé divadlo (využití zářivých barev rekvizit a kostýmů pod UV světlem na černém pozadí a vizuální porušování gravitace pomocí neviditelných herců na černém pozadí). Poprvé v historii bude černé divadlo doprovázeno živými houslemi v podání Lenky Houslenky, se kterou při tomto projektu bude HILT spolupracovat.

V Jabloneckém divadle shlédnete krátkou ukázku z připravované show.

SIMONA MAIEROVÁ, zpěvačka a skladatelka, která uspěla v TV talentové soutěži a nyní se vydala na sólovou hudební dráhu, koncertuje v pražských hudebních klubech, sama si píše texty i hudbu a doprovází se na piano a kytaru. Jejím hlavním repertoárem jsou rockové balady s nádechem irské romantiky.

Přivítáme i hosty z poroty. Půjde o komponovaný večer hudby, poezie a černého divadla. Večerem vás provede moderátorka MONIKA PAVLÍČKOVÁ, spisovatelka a autorka filmových scénářů, která reprezentuje porotu projektu e-moc-e a zároveň přednese ukázku vítězných autorů poezie. Na závěr jsme připravili vernisáž obrazů vítěze kategorie malba, Vladimíra Macha, jehož obrazy si budete moci prohlédnout v prostorách divadla.

Naši partneři