Příběhy vodníka Česílka

20.5.2018 od 15 hodin

Příběhy vodníka Česílka

Divadlo D5 Praha

Dětská

Předprodej 3. 4.

Skupina RD

Informace

Autor:
Václav Čtvrtek
Režie:
Libor Jeník
Hrají:
Eliška Ochmanová/Dita Zábranská/Simona Benáčková; Ondřej Venclík/Lukáš Klíma; Radim Jíra/Patrik Vojtíšek; Daniel Kadlec/Marek Helma

V malém rybníčku v lukách pod městem Jičínem bydlí důvtipný vodník Česílko a s ním jeho kamarád, velký kapr Osmikiláč.

Když se chce kapr obrátit na druhou stranu, musí vodník Česílko vylézt z vody do rákosí a tam počkat, až se Osmikiláč překulí z boku na bok. Bývá mu přitom dlouhá chvíle, a tak se naučí hrát karty s dubovými listy nebo tančit s půvabnou vílou Andulkou.

Poklidný život jim však naruší zámecký Knižepán, který by rád dostal Andulku za ženu a Osmikiláče na talíř.

Podaří se Česílkovi kapra zachránit? A stane se Česílko nakonec Andulčiným ženichem nebo se Andulka provdá na zámek do Jičína? To všechno a ještě mnohem více se dozvíte v naší nové pohádce Příhody vodníka Česílka!

NÁHRADNÍ TITUL ZA PŮVODNĚ PLÁNOVANÝ JÁJA A PÁJA.

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři