ZLATKA BARTOŠKOVÁ (v Ex-klubu)

20.8.2020 od 20 hodin Ex-klub Jbc

Spustili jste video a stále nevidíte obraz? Obnovte si prosím stránku.     Zavřít upozornění

Hudba

Předprodej 17. 6.

Informace

Přední česká šansoniérka se představí v Ex-klubu u bývalého Jablonexu.

POŘAD BUDE VYSÍLÁN ON LINE OD 20 HODIN. 

ZÁZNAM ZDE

Zlatka Bartošková začínala svoji pěveckou kariéru v orchestru Ladislava Bareše v Liberci a orchestru Československé televize s dirigentem Václavem Zahradníkem, spolupracovala s Ostravským rozhlasovým orchestrem a Armádním uměleckým souborem.

Zpívá výhradně vlastní repertoár a píší pro ni současní čeští textaři, básnící a skladatelé, jako například Pavel Cmíral, Jakub Zahradník, Jarmila Hannah Čermáková,  Ondřej Suchý, Petr Ožana nebo Jiří Toufar.

V současnosti se věnuje zejména šansonu a každý měsíc koncertuje v Činoherní kavárně Činoherního klubu Praha, hostuje v Malostranské besedě.

Vystupuje s recitálem KUŘÁRNA V BLÁZINCI za doprovodu pianisty Jiřího Toufara,  houslistky Zuzany Grosmanové a kontrabasisty Petra Čermáka, v programu ŽIVOT JE ŠANSON, s podtitulem večer šansonů a povídání o životě a lásce k profesi, který pravidelně uvádí v Činoherní kavárně v Praze, spojuje šansony s rozhovory s osobnostmi nejrůznějších profesí, kterými například byli botanik Václav Větvička, fotograf Robert Vano, herec a muzikant Jan Jiráň, herečka Lilian Malkina, jaderná fyzička Dana Drábová, neurochirurg Vladimír Beneš, režisérka Olga Sommerová nebo fotograf Jindřich Štreit.

V Kavárně U Stromečku na pražské Zbraslavi nedávno začala uvádět pravidelné komorní hudební večery, ve kterých představuje nejen svoji tvorbu, ale nabízí zbraslavskému publiku širokou paletu hudebních žánrů a stylů. Hosty v kavárně doposud byli například kytarista a písničkář Jan Matěj Rak zpěvačka a skladatelka Zuzana Dumková, zpěvačka a skladatelka Markéta Zděňková nebo kytarista Petr Kadlček.

VSTUPENKY BEZ UMÍSTĚNÍ! DOPRODEJ NA MÍSTĚ.

Akce se koná v rámci Projektu "Město plné tónů" s finanční podporou Státního fondu kultury ČR. 

Partneři akce

  • STÁTNÍ FOND KULTURY

Naši partneři