ZLATKA BARTOŠKOVÁ (v Ex-klubu)

20.8.2020 od 20 hodin Ex-klub Jbc

Spustili jste video a stále nevidíte obraz? Obnovte si prosím stránku.     Zavřít upozornění

Hudba

Předprodej
17. 6.

Informace

Přední česká šansoniérka se představí v Ex-klubu u bývalého Jablonexu.

POŘAD BUDE VYSÍLÁN ON LINE OD 20 HODIN. 

ZÁZNAM ZDE

Zlatka Bartošková začínala svoji pěveckou kariéru v orchestru Ladislava Bareše v Liberci a orchestru Československé televize s dirigentem Václavem Zahradníkem, spolupracovala s Ostravským rozhlasovým orchestrem a Armádním uměleckým souborem.

Zpívá výhradně vlastní repertoár a píší pro ni současní čeští textaři, básnící a skladatelé, jako například Pavel Cmíral, Jakub Zahradník, Jarmila Hannah Čermáková,  Ondřej Suchý, Petr Ožana nebo Jiří Toufar.

V současnosti se věnuje zejména šansonu a každý měsíc koncertuje v Činoherní kavárně Činoherního klubu Praha, hostuje v Malostranské besedě.

Vystupuje s recitálem KUŘÁRNA V BLÁZINCI za doprovodu pianisty Jiřího Toufara,  houslistky Zuzany Grosmanové a kontrabasisty Petra Čermáka, v programu ŽIVOT JE ŠANSON, s podtitulem večer šansonů a povídání o životě a lásce k profesi, který pravidelně uvádí v Činoherní kavárně v Praze, spojuje šansony s rozhovory s osobnostmi nejrůznějších profesí, kterými například byli botanik Václav Větvička, fotograf Robert Vano, herec a muzikant Jan Jiráň, herečka Lilian Malkina, jaderná fyzička Dana Drábová, neurochirurg Vladimír Beneš, režisérka Olga Sommerová nebo fotograf Jindřich Štreit.

V Kavárně U Stromečku na pražské Zbraslavi nedávno začala uvádět pravidelné komorní hudební večery, ve kterých představuje nejen svoji tvorbu, ale nabízí zbraslavskému publiku širokou paletu hudebních žánrů a stylů. Hosty v kavárně doposud byli například kytarista a písničkář Jan Matěj Rak zpěvačka a skladatelka Zuzana Dumková, zpěvačka a skladatelka Markéta Zděňková nebo kytarista Petr Kadlček.

VSTUPENKY BEZ UMÍSTĚNÍ! DOPRODEJ NA MÍSTĚ.

Akce se koná v rámci Projektu "Město plné tónů" s finanční podporou Státního fondu kultury ČR. 

Partneři akce

  • STÁTNÍ FOND KULTURY

Naši partneři

  BENCHMARKS  
Loading Time: Base Classes  0.0032
Controller Execution Time ( Event / Show )  0.0785
Total Execution Time  0.0817
  GET DATA  
No GET data exists
  MEMORY USAGE  
2,966,360 bytes
  POST DATA  
No POST data exists
  URI STRING  
sansony-na-jablonecke-prehrade-slunecni-lazne-1
  CLASS/METHOD  
event/show
  DATABASE:  divadlojablonec (Event:$db)   QUERIES: 8 (0.0024 seconds)  (Hide)
0.0003   SHOW TABLES FROM `divadlojablonec
0.0001   SELECT `version`
FROM `cms_migrations
0.0002   SELECT *
FROM `cms_settings
0.0006   SELECT *
FROM `cms_menus`
LEFT JOIN `cms_routesON `cms_routes`.`route_id`  = `cms_menus`.`route_idAND `type` = "PAGE"
ORDER BY `positionAS
0.0002   SELECT *
FROM `cms_partners`
WHERE `cms_partners`.`in_footer` = 1
ORDER BY 
`positionAS
0.0002   SELECT *
FROM `cms_events`
WHERE `cms_events`.`event_id` = '1832'
 
LIMIT 1 
0.0005   SELECT *
FROM `cms_galleries`
LEFT JOIN `cms_galleries_imagesON `cms_galleries_images`.`gallery_id` = `cms_galleries`.`gallery_id`
WHERE 0 'galleries.status'
AND 1
AND `cms_galleries`.`gallery_id` = '5529'
ORDER BY `gallery_image_idAS
0.0003   SELECT *
FROM `cms_events_partners`
JOIN `cms_partnersON `cms_partners`.`partner_id` = `cms_events_partners`.`partner_id`
WHERE `cms_events_partners`.`event_id` = '1832' 
  HTTP HEADERS  (Show)
  SESSION DATA  (Show)
  CONFIG VARIABLES  (Show)