SAXWORK QUARTET

20.2.2019 od 19 hodin

SAXWORK QUARTET

Vážná hudba

Předprodej 2. 1.

Skupina H

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Kateřina Pavlíková - sopránový saxofon, Magdalena Malíková - altový saxofon, Magdalena Křepelová - tenorový saxofon, Stanislav Tischler - barytonový saxofon

SaxWork Quartet je profesionální jihočeské saxofonové kvarteto pod vedením přední české saxofonistky Kateřiny Pavlíkové. Soubor vznikl v roce 2013 a od té doby realizoval již několik desítek koncertů jak v České republice, tak v zahraničí (Německo, Rakousko, Itálie, Francie). Díky aranžérské činnosti Kateřiny Pavlíkové má soubor originální repertoár, který tvoří úpravy slavných klasických i moderních skladeb. Kvarteto tak vystupuje nejen v koncertních sálech, na divadelních scénách, v galeriích nebo kostelích ale i v jiných netradičních prostorách - například v továrně, ve mlýně, na vinici nebo na dálnici.

PROGRAM:

Antonín DVOŘÁK:                          Slovanské tance, op.46

Bedřich SMETANA:                        České tance

Bohuslav MARTINŮ:                      Borová – České tance

Leoš JANÁČEK:                             Lašské tance

 Všechny skladby jsou v úpravě Kateřiny PavlíkovéDalší informace

Vstupenky kupujte v den předprodeje také přes web - vždy od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

REZERVACE JEN PŘES EMAIL pokladna@divadlojablonec.cz.  NUTNO VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace ruší! 

Naši partneři