SMRT MU SLUŠÍ

9.1.2020 od 19 hodin

SMRT MU SLUŠÍ

Švandovo divadlo Praha

Činohra

Předprodej 3. 12.

Skupina DB

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Daniel Hrbek
Režie:
Daniel Hrbek
Hrají:
Robert Jašków, Michal Dlouhý, Kamil Halbich, David Punčochář, Miroslav Hruška, Natálie Řehořová

Všechny rezervace vyzvedněte do 20. 12. (10 - 11 a 14 - 19 hodin). Pokladna je od 23. 12. uzavřena! Nové rezervace do 5 kalen. dnů PROPADAJÍ!!! NAKUPUJTE PŘES WEB E-VSTUPENKY. Běžný provoz obnoven od 2. 1. 2020.

Bob Barel je diváky milovaný seriálový herec a kritiky nenáviděný divadelní herec. Nyní je však na dosah získání ceny Thálie za nejlepší herecký výkon. Od vítězství ho dělí jen jediné – hlas obávaného kritika, který ve volném čase na objednávku pořádá koncerty navazující na bytové divadlo Vlasty Chramostové. Bobův věrný přítel a především jeho agent v jedné osobě Kamil je ale připraven pomoci mu kritikův hlas získat. A jejich přesvědčovací metody jsou přímo smrtící.

Nová komedie napsaná přímo pro Švandovo divadlo je nekompromisním nahlédnutím do hloubi divadelních útrob, kde se hon za úspěchem rovná boji o přežití. Ušetřen není nikdo od dobrosrdečného vrátného, přes dramaturgyni toužící po lásce jak z kánonických titulů až po ředitele, jenž musí tvrdou rukou vést podnik, kde se ale všichni chtějí kamarádit. 
Zapomeňte na House of Cards – tohle je divadlo! 

Délka představení 2 hodiny 20 mninut včetně přestávky.

Foto: Alena Hrbková

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři