SÓLO

19.10.2017 od 19 hodin

SÓLO

Ostatní

Předprodej 1. 9.

Skupina ND

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Radim Vizváry
Režie:
Radim Vizváry
Hrají:
Radim Vizváry

Best of z pantomimické tvorby Radima Vizváry, který za toto představení získal Cenu Thálie 2016.

Známý český mim, performer, režisér, pedagog a choreograf. Patří mezi jedny z nejvýraznějších mezinárodně uznávaných osobností současného mimického divadla v Evropě.

Radim Vizváry vám představí klasická i současná, poetická i komická díla. Smát se i brečet pak můžete bez jediného Radimova slova – k jeho umění totiž nejsou potřeba. Vyjádření je čistě tělesné a pojí pohybovou virtuozitu s herectvím. Zkrátka uvidíte, co dnes znamená pantomima. 

Mim: V představení Sólo hraji více rolí, kterými sleduji vývoj pantomimy. Jedná se o velkou výzvu, protože během devadesáti minut musím herecky ztvárnit přes deset rozdílných charakterů a několik technicky odlišných stylů pantomimy, např. deburauovskou pantomimu, imaginární pantomimu, grotesku, klaunérii, fyzický mimus nebo pantomimu s prvky tance butó.

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Partneři akce

  • Rádio Contact

Naši partneři