SPOLEČNĚ NEJEN NA JEVIŠTI 2016

5.11.2016 od 17 hodin

SPOLEČNĚ NEJEN NA JEVIŠTI 2016

Komponované pořady

Předprodej 3. 10.

Rozvoz autobusem po představení

Informace

14. ročník komponovaného pořadu, který dává možnost handicapovaným i zdravým umělcům vystoupit na jevišti jabloneckého divadla. Součástí jsou i pohybové dílny, které vedou zkušené lektorky. Celý večer je tlumočen do znakového jazyka. Můžete se těšit na klavírní a taneční vystoupení. Uvidíte také scénku s názvem KAREL LOVEC ŽEN. Hostem večera bude Hands Dance Brno a Eva Pilarová s doprovodem.

Eva Pilarová, několikanásobná vítězka ankety Zlatý slavík, právem patří k pěveckým legendám. My si ji vyslechneme v téměř hodinovém vystoupení.

Akce se koná za finanční podpory Ministerstva kultury ČR.

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Partneři akce

  • Ministerstvo kultury

Naši partneři