SPOLEČNĚ NEJEN NA JEVIŠTI 2019

9.11.2019 od 17 hodin

SPOLEČNĚ NEJEN NA JEVIŠTI 2019

Komponované pořady

Předprodej 1. 10.

Rozvoz autobusem po představení

Informace

17. ročník komponovaného pořadu, ve kterém se představí handicapovaní i zdraví umělci.

I v letošním roce pro Vás jablonecké divadlo připravilo večer plný hudby, zpěvu i tance v podání jednotlivců i skupin. Někteří z nich se zde vystupují pravidelně, jiní budou mít svou velkou premiéru. Těšit se můžete na staropražské písničky v podání LÁĎA BANDU, klavírní vystoupení ALENY PLÁTKOVÉ, zazpívá nám KAREL KUČERA a uvidíme také vystoupení taneční skupiny ŠARM. Představí se také JABLONECKÁ GALERKA, dále čerstvá žačka 1.třídy RENÁTKA ŠTRYNCLOVÁT.I.K. Jilemnice společně s PATZ Jablonec n/N, Sdružení Tulipán společně s Domovem Maxov, Centrum dance z Jablonce n/N a v neposlední řadě DPS Vrabčata. 

Nedílnou součástí jsou také pohybové dílny, jejichž účastníci se v pořadu také představí.

Hostem pořadu je vokální kvarteto BOHEMIA VOICE, které v Jablonci není poprvé. Vystupovali na večerním koncertě na schodech před radnicí před několika lety.

Uvádí: Lucie Peterková

Celý večer je tlumočen do znakového jazyka.

Pořad se koná za finanční podpory Libereckého kraje a Ministerstva kultury ČR a pod záštitou náměstka Libereckého kraje Mgr. Pavla Svobody.

Délka pořadu: 2 hod. 25 minut i s přestávkou.

Další informace

Vstupenky kupujte v den předprodeje také přes web - vždy od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

REZERVACE JEN PŘES EMAIL pokladna@divadlojablonec.cz.  NUTNO VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace ruší! 

Partneři akce

  • Ministerstvo kultury
  • Liberecký kraj

Naši partneři