SPOLEČNĚ NEJEN NA JEVIŠTI 2021

13.11.2021 od 17 hodin

SPOLEČNĚ NEJEN NA JEVIŠTI 2021

Komponované pořady

Předprodej 15. 9.

Rozvoz autobusem po představení

Informace

18. ročník komponovaného pořadu, ve kterém se představí handicapovaní i zdraví umělci.

I v letošním roce pro Vás jablonecké divadlo připravilo večer plný hudby, zpěvu i tance v podání jednotlivců i skupin. Někteří z nich zde vystupují pravidelně, jiní budou mít svou velkou premiéru. Těšit se můžete na klavírní vystoupení ALENY PLÁTKOVÉ a také nám zazpívá KAREL KUČERA. Představí se také T.I.K. Jilemnice společně s PATZ Jablonec n/N a v neposlední řadě DPS Vrabčata, kulturistka Klára Moravcová, ale také taneční skupina OdRaz a Jablonecká galerka. 

Nedílnou součástí jsou také pohybové dílny, jejichž účastníci se v pořadu také představí.

Jako host se představí také Leona Machálková se skvělou kapelou přichází s atraktivním koncertním programem “MUZIKÁL - MOJE LÁSKA”, ve kterém si můžete vychutnat ty nejkrásnější písně ze světových i českých muzikálů, ve kterých ztvárnila hlavní ženské role a ke kterým má silný citový vztah. Ke spolupráci přizvala jako hosta Radima Schwaba, se kterým hrála v muzikálu Monte Cristo a který též zářil v hlavní roli Fantoma opery. 

Uvádí: Lucie Peterková

Celý večer je tlumočen do znakového jazyka.

Pořad se koná  pod záštitou náměstka hejtmana Libereckého kraje pana Petra Tulpy za finanční podpory Libereckého kraje a Ministerstva kultury ČR.

Délka pořadu: 2 hod. 30 minut i s přestávkou.

Další informace

Vstupenky kupujte přes web divadla nebo prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ

Milí diváci, při návštěvě našich divadel vás, v zájmu ochrany našeho i vašeho zdraví, žádáme o dodržení aktuálních hygienických nařízení.
Diváci prokazují při vstupu na divadelní představení svou bezinfekčnost jedním z následujících způsobů:
• potvrzení o negativním RT-PCR testu, který nesmí být starší více než 7 dnů,
• potvrzení o negativním antigenním testu, který nesmí být starší více než 72 hodin a vystavila ho autorizovaná laboratoř nebo lékař,
• potvrzení o negativním antigenním testu pod online dohledem zdravotníka, který nesmí být starší 24 hodin
• lékařem potvrzené potvrzení o prodělání onemocnění COVID-19 v posledních 180 dnech,
• certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o ukončeném očkování, tj. alespoň 14 dnů od aplikace druhé dávky, případně jedné dávky u vakcíny Janssen (pozor – první dávka v případě dvoudávkových vakcín k prokázání bezinfekčnosti od 9. 7. 2021 už nestačí),
• děti do 6 let bezinfekčnost prokazovat nemusí.
Pozorujete-li na sobě příznaky nemoci, nebo jste přišli do kontaktu s nakaženou osobou, buďte ohleduplní a zůstaňte doma. Do divadla vstupujte pouze s ochranou úst a nosu (respirátor třídy FFP2 nebo NANO rouška) a v předsálí se snažte udržovat rozestupy. Používejte dezinfekci rukou a dbejte pokynů hledištního personálu.
Děkujeme vám za vzájemný respekt a těšíme se na vás!

Vstupenky

100 Kč
Jednotné vstupné

INFORMACE O VSTUPENKÁCH

Partneři akce

  • Ministerstvo kultury
  • Liberecký kraj

Naši partneři