SPOLEČNĚ NEJEN NA JEVIŠTI 2020

7.11.2020 od 17 hodin

SPOLEČNĚ NEJEN NA JEVIŠTI 2020

Komponované pořady

Předprodej 15. 9.

Rozvoz autobusem po představení

Informace

18. ročník komponovaného pořadu, ve kterém se představí handicapovaní i zdraví umělci.

I v letošním roce pro Vás jablonecké divadlo připravilo večer plný hudby, zpěvu i tance v podání jednotlivců i skupin. Někteří z nich zde vystupují pravidelně, jiní budou mít svou velkou premiéru. Těšit se můžete na klavírní vystoupení ALENY PLÁTKOVÉ, zazpívá nám KAREL KUČERA a uvidíme také vystoupení taneční skupiny ŠARM. Představí se také T.I.K. Jilemnice společně s PATZ Jablonec n/N a v neposlední řadě DPS Vrabčata. 

Nedílnou součástí jsou také pohybové dílny, jejichž účastníci se v pořadu také představí.

Leona Machálková se skvělou kapelou přichází s atraktivním koncertním programem “MUZIKÁL - MOJE LÁSKA”, ve kterém si můžete vychutnat ty nejkrásnější písně ze světových i českých muzikálů, ve kterých ztvárnila hlavní ženské role a ke kterým má silný citový vztah. Ke spolupráci přizvala jako hosta Radima Schwaba, se kterým hrála v muzikálu Monte Cristo a který též zářil v hlavní roli Fantoma opery. 

Uvádí: Lucie Peterková

Celý večer je tlumočen do znakového jazyka.

Pořad se koná za finanční podpory Libereckého kraje a Ministerstva kultury ČR.

Délka pořadu: 2 hod. 30 minut i s přestávkou.

Další informace

Vstupenky kupujte v den předprodeje také přes web - vždy od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

REZERVACE JEN PŘES EMAIL pokladna@divadlojablonec.cz.  NUTNO VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace ruší! 

Vstupenky

Partneři akce

  • Ministerstvo kultury
  • Liberecký kraj

Naši partneři