Stínadla se bouří

22.1.2019 od 8:30 a 10 hodin

Stínadla se bouří

Divadlo Aha! Praha

Dětská

Informace

Pokračování kultovní klukovské románové trilogie navazující na již úspěšně uváděnou první část – Záhada hlavolamu.

První část, Záhada hlavolamu, se setkala u dětských diváků i dospělého publika s ohromným úspěchem, přiměla tvůrčí tým, aby začal rychle připravovat další díl. Vyprávění začíná tam, kde první část končí. Ježek v kleci byl navždy ztracen ve stoce pod Svatojakubským kostelem. Stínadla ztratila svou výjimečnost a stala se obyčejnou městskou čtvrtí. Ale na jak dlouho? …V příběhu se zjistí, že ježek v kleci  je vyloven ze stoky. Má ho u sebe záhadný a nepolapitelný Široko. Vontové se znovuobnovují a zakládají skupiny. Všichni chtějí získat ježka, aby se stali Velkým Vontem. Rychlé šípy  hlavolam také shánějí, kvůli plánku létajícího kola, který je v něm ukryt. Ve víru událostí najdou ztracenou vontskou kroniku a zjistí střípky skutečností dávné party. Také je ale potká mnoho neštěstí…

Tvůrci opět příběh vypráví s laskavou nadsázkou i humorem a vhodně jej tak přibližují dětským i dospělým divákům současné doby.

Délka představení: 1 hod. 5 min.

Určeno pro: 3. - 5. TŘ. ZŠ

Objednávky vyřizuje paní Kaufmanová - mail vystavy@divadlojablonec.cz - tel. 483 310 064

VEŘEJNOST si vstupenky zakoupí v den konání, 25 minut před začátkem. Vstup hlavním vchodem, kde je pouze pro školní pořady otevřena pokladna.

Divadlo se otevírá 30 minut před začátkem. 

Naši partneři