ŠUMAŘ NA STŘEŠE

23.10.2019 od 19 hodin

ŠUMAŘ NA STŘEŠE

MĚSTSKÉ DIVADLO MLADÁ BOLESLAV

Muzikál

Předprodej 2. 9.

Skupina ND

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
J.Bock & J.Stein & S.Harnick
Režie:
Petr Mikeska
Hrají:
Lukáš Jurek j.h., Eva Reiterová, Malvína Pachlová, Alena Hladká, Lucie Končoková, Tereza Blažková j.h., Ema Semiánová j.h., Karolína Frydecká, Milan Lingač a další.

Mlékař Tovje žije se svou ženou Goldou a svými pěti dcerami poklidným životem, než nadejde okamžik vdavek. A v tu chvíli nastupuje zápas židovské tradice s lidskou přirozeností. A navíc počátek 20. století znamená pro vesnici Anatěvku období velkých změn. Vše se dá zvládnout jenom s pověstným židovským humorem. Šumař na střeše je obrazem světa, který je možná ještě aktuálnější než v době svého vzniku.

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Partneři akce

  • Rádio Contact

Naši partneři