POZOR! SVETLANA FEODULOVA - ZRUŠENO!!!

9.10.2019

POZOR! SVETLANA FEODULOVA  - ZRUŠENO!!!

Vážná hudba

Předprodej 10. 6.

Rozvoz autobusem po představení

Informace

KONCERT SE ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ RUŠÍ. VSTUPENKY VRACEJTE V POKLADNĚ DIVADLA. oOMLOUVÁME SE ZA KOMPLIKACE A DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Svetlana Feodulova – ustanovila svůj status jako nejvyšší koloraturní soprán ve světě, doprovází jí stříbrný hlas, který má bez námahy neohraničený registr s dynamickým výstupem na scéně. Její první kroky na operní scéně byly uskutečněny v r. 2010. Nedá se říci, že byly nesmělé. Svetlana oficiálně byla uznána jako „Nejvyšší koloraturní soprán v Ruské Federaci“ a nejvyšší hlas mezi profesionály za celou světovou historii.

Dle výsledků expertízy, Svetlana byla vyznamenána diplomem a zlatou hvězdou „Knihy rekordů Ruska“. Vystudovala hudební školu F.Šaljapina. Byla 9 let sólistkou Velkého dětského chóru „Vsesojuznogo rádio“ a centrální televize (skráceno – BDCH, nyní nazvané Velký dětský chór V.S. Popova). Studovala akademii „Chorovogo iskustva V.S. Popova“, studovala u vedoucích světových operních vokalistů. Studovala také v Mezinárodní akademii umění v Itálii. Cvičila vokál u Puškiné M.M. (sólistka hudebního divadla B.A. Pokorského, ředitele chóru „Slavjanskij lik“) v Moskvě, studovala ve třídě Mirzajan L.S. v Rusku, v Itálii J. Pery (profesorky vokálního oddělení v Hochschule für Musik v Bernu, Švýcarsku, a také pozvaným profesorem v Savona, Itálii v Akademii Chilea Savona). Artistka a pedagog národního Moskevského divadla „Iskateli“ města Moskva. Nyní vystupuje v Rusku, Česku, Evropě, Austrálii, USA, Janosku.

V programu zazní árie z oper: Figolleto, Turandot, Evžen Oněgin, Kouzelná flétna, La Traviata a dalších.

svetlana-fedulova.JPG (221 KB)

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři