SWING SE VRACÍ NEBOLI O ŠTĚSTÍ

8.2.2018 od 19 hodin

SWING SE VRACÍ NEBOLI O ŠTĚSTÍ

Studio Ypsilon Praha

Činohra

Skupina DB

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Jan Schmid
Režie:
Jan Schmid
Hrají:
Martin Bohadlo, Mikuláš Čížek nebo Kryštof Mende, Martin Janouš, Jan Jiráň, Kamila Kikinčuková, Paulína Labudová nebo Jana Šteflíčková, Markéta Častvaj Plánková, Dominik Renč, Renata Rychlá, Barbora Skočdopolová, Jiří Štědroň, Daniel Šváb nebo Jan Bradáč,

Inscenace rozvíjející myšlenku, že swing není jen hudba, ale že se v ní vždy zazívá štěstí... Pro mladé je objevem a trendem, pro starší nestárnoucí záležitostí - zkrátka swing. Swing je svižnou harmonií pro život, poskytuje uvolnění a potěšení, přinášející nadhled a štěstí. Swing chytne za srdce a hýbá tělem.

Swing zažívá obecně svůj návrat a vrací se i do Ypsilonky. Tentokrát především mladá ypsilonská generace společně se stálicemi souboru včetně dlouholetých i nových hostů vytvořili hudební pásmo drobných příběhů postavených například na historii swingu jako hudebního žánru. Diváci se mohou těšit na Jana Jiráně, Jiřího Štědroně, Jiřího Korna, Jitku Zelenkovou, Markétu Plánkovou, Kamilu Kikinčukovou a celou řadu dalších jmen patřících k Ypsilonu. Společně představí nastudované swingové melodie v hravém ypsilonském kabátě, kdy pro diváky, tentokrát možná o trochu více v roli posluchačů, připraví organickou souhru originálního muzicírování a koncertního swingu v podání známých osobností.

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři