SWINGOVÉ VÁNOCE

18.12.2016 od 19 hodin

SWINGOVÉ VÁNOCE

Hudba

Předprodej 2. 11.

Rozvoz autobusem po představení

Informace

DASHA - JAN SMIGMATOR

FELIX SLOVÁČEK BIG BAND

Předvánoční koncert Swingové Vánoce zpěváků Jana Smigmatora a Dashy navazuje na jejich úspěšnou spolupráci na vlnách Českého rozhlasu Dvojka, kde již 5. rokem vysílají svůj vlastní autorský hudební pořad Klub Evergreen. Ten si za léta v éteru získal tisíce posluchačů po celé republice. (150 - 200 tis. posluchačů každou sobotu)

Zpěváci jsou ale známí i ze svých dalších angažmá a projektů.

Multižánrovou zpěvačku Dashu můžete již několik let pravidelně vídat na obrazovkách České televize v pořadu Stardance – Když hvězdy tančí, v hlavních rolích úspěšných muzikálů, nebo po boku největší hvězdy české hudební scény Karla Gotta. Za roli Máří Magdalény v jednom z nejúspěšnějších muzikálů historie - Jesus Christ Superstar získala Dasha prestižní cenu Thálie.

Swingový zpěvák Jan Smigmator koncertuje doma i v zahraničí (Německo, Rakousko, Slovensko, Maďarsko, Francie, Švýcarsko, Polsko, Litva…), vydal dvě sólová alba a za sebou má např. úspěšné koncertní turné Sinatrology, které v prosinci 2015 navštívilo přes 7000 diváků v Praze, Brně, Ostravě, Přerově a Jablonci nad Nisou. Na Silvestra 2015 navíc galakoncert Sinatrology odvysílala v hlavním vysílacím čase ČT Art.

Swingové Vánoce jsou velice příjemným koncertem, plným nestárnoucích evergreenů v podání jedněch z nejvýraznějších zpěváků současné generace. Ti v doprovodu špičkového Big Bandu řízeného legendárním saxofonistou a dirigentem Felixem Slováčkem dokazují, že swingová elegance a noblesa mají na hudební scéně 21. století stále své neochvějné místo. 

V programu nechybí písně jako Bílé Vánoce, The Christmas Song, Tichá noc, Baby It’s Cold Outside, Jingle Bells / Rolničky, Let It Snow / Padá sníh, Padá sníh, ale i světové evergreeny z repertoáru Franka Sinatry, Elly Fitzgerald, Tonyho Bennetta, Barbry Streisand, Michaela Bublého, Stevieho Wondera, nebo písně ze zbrusu nového alba Time To Swing, které vydal Jan Smigmator s Big Bandem Felixe Slováčka na začátku roku.

 

 

Více info na: www.smigmator.com a www.fb.com/JanSmigmatorOfficial

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Partneři akce

  • A. Raymond
  • Preciosa
  • Jablonecká nástrojárna
  • Eurovia
  • Nadace Jablotron
  • Atrea
  • Telmo
  • Titan plastimex

Naši partneři