Tanec srdcem 2024 - II. přehlídkový večer

16.3.2024 od 18 hodin

Tanec srdcem 2024 - II. přehlídkový večer

Balet, tanec

Předprodej
4. 3.

Informace

Regionální postupová přehlídka dospělých tanečních skupin scénického tance a pohybového divadla s možností postupu na celostátní přehlídku.

II. přehlídkový večer - přehlídka mládeže a dospělých 

 ------ PŘESTÁVKA -------

Inspirativní představení DUNCAN TANČÍ v rámci TANEC SRDCEM 2024 - II. bloku Regionální postupové přehlídky dospělých tanečních skupin scénického tance a pohybového divadla. Konzervatoř uvede taneční tvorbu a autorské choreografie studentů 2., 3. a 4. ročníku školy, nastupující generace tanečních profesionálů.

Duncan Centre je renomovanou a mezinárodně uznávanou státní školou, jedinou svého zaměření ve střední Evropě (současný tanec a a tvorba), která byla založena v r. 1992. Za více než tři dekády svojí existence prokázala vysoké odborné a umělecké kvality – drtivá většina umělců, choreografů, tanečníků a pedagogů na české taneční scéně jsou právě bývalí studenti a absolventi školy. Vytváří nivó současného tanečního oboru v rámci naší země i celé Evropy.

www.duncancentre.cz

Pořádá Taneční studio Magdaléna, Rychnov u Jablonce nad Nisou ve spolupráci s Městským divadlem Jablonec nad Nisou, NIPOS ARTAMA Praha a statutárním městem Jablonec nad Nisou.

Akce je realizovaná za finanční podpory statutárního města Jablonec nad Nisou, Ministerstva kultury ČR a Libereckého kraje.

PLAKÁT

Naši partneři