TANEC, TANEC... 2018 - I. přehlídkový večer

26.10.2018 od 19 hodin

TANEC, TANEC... 2018 - I. přehlídkový večer

Balet, tanec

Předprodej 1. 10.

Informace

Nejlepší choreografie amatérských tanečních souborů v sezóně 2017/2018.

Již po šestnácté bude Jablonec nad Nisou hostit tanečníky. Po šesté bude udělována Cena města tance za výrazný umělecký počin a osobitou výpověď v tanci.

32. celostátní přehlídka scénického tance mládeže a dospělých Tanec, tanec… 2018 se i letos uskuteční v městském divadle a v Eurocentru a to ve dnech 26. – 28. října. Dvacetdva současných českých choreografií a hosté z Chorvatska ve dvou přehlídkových večerech, taneční semináře s předními českými a zahraničními lektory, závěrečné představení ZUŠ Lounských Praha nazvané Třeba jen na chvíli..., jako výsledek rezidenčního pobytu, nová ocenění a Cena města tance 2018, to bude Tanec, tanec… 2018.

Součástí přehlídky jsou i v letošním roce reprezentanti libereckého kraje - dva taneční soubory Tanečního a pohybového studia Magdaléna, z.s. a Parau, parau z Jablonce nad Nisou

Dramaturgická bohatost v pestrosti tanečních směrů a stylů, věková rozdílnost od výbušného mládí až po zralý věk, zahraniční hosté, to vše bude naplňovat vrchovatě barevnou mozaiku podzimní taneční slavnosti v Jablonci nad Nisou. Těšíme se právě s Vámi na viděnou.

XXXII. celostátní přehlídka scénického tance mládeže a dospělých 24. 10. - 28. 10. 2018

Pořádá: NIPOS ARTAMA PRAHA, TANEČNÍ A POHYBOVÉ STUDIO MAGDALÉNA RYCHNOV U JABLONCE NAD NISOU ve spolupráci s Městským divadlem v Jablonci n/N, Eurocentrem Jablonec n/N a Muzeem skla a bižuterie Jablonec n/N, za finanční podpory MK ČR a Libereckého kraje, pod záštitou statutárního města Jablonec nad Nisou.

Při zakoupení vstupenek na obě přehlídková představení jednotné vstupné 150 Kč.

Naši partneři