TANEC, TANEC... 2019 - II. přehlídkový večer

27.10.2019 od 19 hodin

TANEC, TANEC... 2019 - II. přehlídkový večer

Balet, tanec

Předprodej 16. 9.

Informace

Druhý večer šestnácti úspěšných choreografií ze všech regionů Čech a Moravy. Domácí jsou v těchto večerech zastoupeni choreografiemi Ludmily Rellichové z Tanečního a pohybového studia Magdaléna a Petry Endlerové z Parau Parau Jablonec nad Nisou. Parau Parau j.h. uvede choreografii Sešlost. Sami o ní uvádějí: Příbuzné si člověk nevybírá… I když jsme stejné krve, často jsme z jiného těsta. Očekává se, že se máme rádi – alespoň se tak tváříme, ale i to je někdy zatraceně těžký. A co teprve když se sejde opravdu široké příbuzenstvo, pak se taková sešlost může změnit v sešlost věkem, duchem i tělem.

Již po sedmnácté bude Jablonec nad Nisou hostit tanečníky. Po sedmé bude udělována Cena města tance za výrazný umělecký počin a osobitou výpověď v tanci.

XXXIII. celostátní přehlídka scénického tance mládeže a dospělých 25. 10. - 28. 10. 2019

Pořádá: NIPOS ARTAMA PRAHA, TANEČNÍ A POHYBOVÉ STUDIO MAGDALÉNA RYCHNOV U JABLONCE NAD NISOU ve spolupráci s Městským divadlem v Jablonci n/N, Eurocentrem Jablonec n/N a Muzeem skla a bižuterie Jablonec n/N.Za finančního přispění Ministerstva kultury ČR a Libereckého kraje, statutárního města Jablonec nad Nisou, pod záštitou ministra kultury ČR. 

Při zakoupení vstupenek na všechna přehlídková představení jednotné vstupné  450 Kč.

TISKOVÁ ZPRÁVA

image001.png (27 KB)

Naši partneři