ZMĚNA - TANEC, TANEC... 2020 - II. přehlídkový večer

30.10.2020 od 19 hodin

ZMĚNA - TANEC, TANEC... 2020 - II. přehlídkový večer

Balet, tanec

Předprodej 1. 10.

Informace

Druhý večer šestnácti úspěšných choreografií ze všech regionů Čech a Moravy. Domácí jsou v těchto večerech zastoupeni choreografiemi Ludmily Rellichové z Tanečního a pohybového studia Magdaléna a Petry Endlerové z Parau Parau Jablonec nad Nisou. Parau Parau j.h. uvede choreografii Sešlost. Sami o ní uvádějí: Příbuzné si člověk nevybírá… I když jsme stejné krve, často jsme z jiného těsta. Očekává se, že se máme rádi – alespoň se tak tváříme, ale i to je někdy zatraceně těžký. A co teprve když se sejde opravdu široké příbuzenstvo, pak se taková sešlost může změnit v sešlost věkem, duchem i tělem.

Již po osmnácté bude Jablonec nad Nisou hostit tanečníky. Po osmé bude udělována Cena města tance za výrazný umělecký počin a osobitou výpověď v tanci.

XXXIV. celostátní přehlídka scénického tance mládeže a dospělých 28. 10. - 31. 10. 2020

Pořádá: NIPOS ARTAMA PRAHA, TANEČNÍ A POHYBOVÉ STUDIO MAGDALÉNA RYCHNOV U JABLONCE NAD NISOU ve spolupráci s Městským divadlem v Jablonci n/N, Eurocentrem Jablonec n/N a Muzeem skla a bižuterie Jablonec n/N. Za finančního přispění Ministerstva kultury ČR a Libereckého kraje, statutárního města Jablonec nad Nisou, pod záštitou ministra kultury ČR. 

 

Vstupenky

150 Kč
Jednotné vstupné

INFORMACE O VSTUPENKÁCH

Naši partneři