TŘI KMOTŘINKY

14.10.2018 od 15 hodin

TŘI KMOTŘINKY

I. NERATOVICKÁ DIVADELNÍ SPOLEČNOST

Dětská

Předprodej 3. 9.

Skupina RD

Informace

Autor:
Božena Němcová - Miroslav Král
Režie:
Miroslav Král
Hrají:
Petr Kotál, Zuzana Rusová, Marta Veselá, Eliška Junková ml., David Hylský a další.

Nová výpravná inscenace Tři kmotřinky vznikla na půdorysu téměř neznámé pohádky Boženy Němcové. Vypráví příběh chudého rybáře Jakuba, který se díky kouzelným schopnostem své dcery Milady stává nelidským boháčem, který je ochoten pro zlato a perly obětovat i štěstí svých nejbližších. Do Milady se zamiluje krásný princ Jaroslav, o kterého se ale uchází kněžna Johanna, jejíž matkou se zlá čarodějnice Sykorax. Noc před svatbou s Princem ale Milada beze stopy zmizí..... Princ se ji vydává hledat. Čeká jej cesta plná strastí, kdy musí dokázat velikost své lásky i pevnost charakteru. Dramatická pohádka nakonec dopadne dobře, jak se na pohádku sluší a patří. Dokonce i Miladin otec pozná, že láska je mnohem více než bohatství.

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Vstupenky

80 Kč
I. cenová kategorie
70 Kč
II. cenová kategorie
Rezervovat NEBO KOUPIT vstupenku

INFORMACE O VSTUPENKÁCH

Naši partneři