ÚPLNÉ ZATMĚNÍ

16.10.2018 od 19 hodin

ÚPLNÉ ZATMĚNÍ

MĚSTSKÉ DIVADLO MLADÁ BOLESLAV

Činohra

Předprodej 14. 9.

Skupina DB

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Christopher Hampton
Režie:
Pavel Khek
Hrají:
Petr Mikeska, Matouš Ruml, Eva Reiterová, Svatava Milková, Petr Bucháček, Ivo Theimer, Petr Prokeš, Libor Stach, Petra Nakládalová a Veronika Svojtková.

Přijďte okusit život dvou prokletých básníků, které jejich průlet životem dohnal do situace, kdy nemohli být spolu, ale ani bez sebe. 
Věříme, že vám osudy Arthura Rimbauda a Paula Verlaina zachutnají jako opojné francouzské víno. Verlaine o Rimbaudovi: v brlozích, kde jsme se opíjeli, plakával, dívaje se na bídu kolem nás. Zvedával opilce v černých uličkách. Míval soucit s matkou zlou na děti. Odcházíval roztomilý jako děvčátko do kostela. Tvářil se jako by rozuměl všemu, obchodu, umění, lékařství. Šel jsem za ním. Musel jsem. 
Rimbaud o Verlainovi: Panebože, ty fakt vypadáš jak píča! 
Dva bratři, dva básníci, dva buřiči, dva proklatci, kteří žili tak rychle, že předběhli dobu. Někdy jsme přece byli šťastní! Ne, někdy jsme nebyli smutní…
PŘEDSTAVENÍ NENÍ VHODNÉ PRO DĚTI DO 14TI LET.
UPOZORNĚNÍ: V INSCENACI SE KOUŘÍ

Délka představení: 2 hodiny 30 minut

PŘEDSTAVENÍ OCENĚNÉ CENOU THÁLIE 2013 - PETR MIKESKA za roli Paula Verlaina.

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři