VÁNOCE NA MODRÝCH HOUSLÍCH

6.12.2018 od 19 hodin

VÁNOCE NA MODRÝCH HOUSLÍCH

Vážná hudba

Předprodej 27. 6.

Skupina H

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Pavel Šporcl

Pavel Šporcl - housle

Jana Šrejma Kačírková - soprán, sólistka Národního divadla, držitelka dvou cen Thálie

Komorní smyčcový orchestr

Dětský pěvecký sbor Vrabčáci

Unikátní vánoční program navazuje na nejprodávanější album roku 2017 Chrismas on The Blue Violin plné vánočních písní, melodií a koled a úspěšné stejnojmenné turné provedené v prosinci téhož roku.

Jedná se o program ve speciálních aranžích pro modré housle Pavla Šporcla s doprovodem orchestru, který oslavuje příchod nadcházejících vánočních svátků a lahodí posluchačům v čase adventním, a to nejen svou dramaturgií, ale i scénou a možnými doprovodnými efekty včetně působivé obrazové projekce.

POZOR!!! POKLADNA JE OD 2. 7. UZAVŘENA. OTEVŘENO POUZE PŘED AKCEMI v divadle 24. 7. / 10. 8. / 15. 8. a 22. 8. 2018 vždy od 14 do 19 hodin. Vstupenky můžete také koupit přes web nebo e-vstupenku. Pokladna bude znovu otevřena od 27. 8. ve zkráceném režimu od 10 do 14 hodin (předprodeje). 

Effectconsulting.jpg (60 KB)         vytservis.jpg (74 KB)

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Vstupenky

480 Kč
I. cenová kategorie
460 Kč
II. cenová kategorie
410 Kč
III. cenová kategorie
390 Kč
IV. cenová kategorie

INFORMACE O VSTUPENKÁCH

Naši partneři