VÁNOCE NA MODRÝCH HOUSLÍCH

6.12.2018 od 19 hodin

VÁNOCE NA MODRÝCH HOUSLÍCH

Vážná hudba

Předprodej 27. 6.

Skupina H

Rozvoz autobusem po představení

Informace

I letos si houslista Pavel Šporcl pro své posluchače připravil nový vánoční program. V první polovině svátečně laděného koncertu provede oblíbené a známé věty z barokních koncertů pro housle, smyčce a basso continuo Johanna Sebastiana Bacha či Antonia Vivaldiho v doprovodu komorního smyčcového orchestru Praga Camerata. Barokní program zakončí kompletním provedením Vánočního concerta grossa č. 8 g moll op. 6 Arcangela Corelliho. 

Jiskřivou hudbu barokních mistrů v druhé polovině večera vystřídá program ryze vánoční, sestavený z překrásných vánočních melodií, písní a koled z celého světa, a to ve speciálních aranžích pro sólové housle, smyčcový orchestr, příčnou flétnu, hoboj a harfu.

Jedinečný program naváže na první vánoční album Pavla Šporcla Christmass on the Blue Violin, které Pavel Šporcl nahrál v roce 2017 s proslulou Královskou liverpoolskou filharmonií pro hudební vydavatelství Universal Music a velmi úspěšné turné Vánoce na modrých houslích 2017, jež potěšilo na třináct tisíc posluchačů po celé České republice.

Účinkují:

Pavel Šporcl – housle

Praga Camerata – komorní smyčcový orchestr

Dětský pěvecký sbor Vrabčáci

PARTNEŘI KONCERTU:

Effectconsulting.jpg (60 KB)         vytservis.jpg (74 KB)       Ligum.jpg (656 KB)

sporcl-2018-pozvanka.jpg (603 KB)

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Partneři akce

  • Rádio Contact

Naši partneři