VIVALDIANNO 2016 - Město zrcadel

20.10.2016 od 19 hodin

VIVALDIANNO 2016 - Město zrcadel

Divadlo nevyplněno

Vážná hudba

Předprodej 1. 4.

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Veleúspěšný projekt Vivaldianno, za kterým stojí klávesista skupiny Lucie Michal Dvořák je zpět !!! Původně experimentální hudební koncept, který své tvůrce nepřestává překvapovat vřelostí ohlasů publika, se za jedenáct let posunul do velké koncertní show. Vivaldianno - Město zrcadel ztvárňuje příběh o nadějích a ztrátách barokního génia Antonia Vivaldiho a posluchačům nabízí barokní hudbu v netradiční moderní podobě za přispění těch nejlepších muzikantů a smyčcového orchestru. Mezi sólisty vystoupí Michal Dvořák, Jaroslav Svěcený, Anna Mlináriková a Terezia Kovalová.

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři