Výjimečný stav

10.6.2019 od 19 hodin

Výjimečný stav

Divadlo Na Fidlovačce Praha

Činohra

Předprodej 15. 4.

Skupina DA

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
Milan Tesař
Režie:
Tomáš Svoboda
Hrají:
Josef Polášek, Jitka Ježková/Lada Jelínková, Karel Zima/Lukáš Rous, Eliška Nezvalová, Zdeněk Maryška/Zdeněk Palusga.

Tragikomický příběh rozhlasového válečného reportéra Karla a jeho souboje s vlastním osobním i profesním selháním. Hra popisuje, jak groteskní někdy může být cesta dezinformace a lži. A někdy může být motivována i dobrými úmysly nebo obyčejnou žárlivou láskou. 

Komedie o nevěře, která zahraničního reportéra Karla Berana přitáhne z Kamburu v Africe zpět do Prahy a vyvolá celou kaskádu nepředvídatelných groteskních zvratů. A do toho všeho musí Karel vysílat živě reportáže z kamburské revoluce. Nikdy nevěřte médiím a své ženě!

Inscenaci mají na svědomí ikony českého humoru - redaktor Reflexu a spoluautor Zeleného Raula Milan Tesař jako autor a Tomáš Svoboda (Hodinový manžel, Blonďatá bestie) jako režisér. V hlavní roli reportéra Karla Berana exceluje Josef Polášek. Stejně výtečně mu sekundují Jitka Ježková/Lada Jelínková v roli Marty či Karel Zima/Lukáš Rous v roli Khaleda.

Náhradní představení za původně plánovaný titul Jeptišky.

Délka představení 1 hod. 55 minut

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři