YOLO KVARTET - "BEATLES VE FRAKU"

10.4.2019 od 19 hodin

YOLO KVARTET - "BEATLES VE FRAKU"

Hudba

Předprodej 1. 3.

Skupina H

Rozvoz autobusem po představení

Informace

KONCERT VĚNOVANÝ TVORBĚ SVĚTOZNÁMÉ LEGENDÁRNÍ SKUPINY THE BEATLES.

Alexander Hledík - I. housle, Jan Drbohlav - II. housle, Evžen Konstantinov - viola, Anežka Kyselová - violoncello

Smyčcový kvartet Yolo je tvořen čtyřmi mladými profesionálními hudebníky jako soubor představující širokou škálu žánrů, včetně stylů, které nejsou obvykle spojovány se smyčcovými kvartety. Díky spolupráci s nadanými aranžéry nabízí náš repertoár řadu stylů, od klasických kusů, rockových, popových až po populární filmové melodie.

Tato rozmanitost umožnila vytvořit vhodný program pro každou událost, která dala kvartetu příležitost poznat na širokém spektru akcí včetně doprovodných kulturních představení pro Aspen Institute Prague, koncert pod záštitou Velvyslanectví Belgie nebo akce pro Skupinu ČEZ .

Členové kvartetu se úspěšně zúčastnili domácí nebo zahraniční hudební soutěže. Kromě komorní hudby se zabývají i orchestrální hudbou - pražským filmovým orchestrem, filharmonickým orchestrem Hradec Králové, komorními akademickými sólisty, pražským divadlem - ABC či kabaretem Calembour.

Koncertní turné pod čestnou záštitou J. E. Libora Sečky - velvyslance České republiky ve Spojeném království Velké Británie a Severního Irska.

yolo-logo.png (5 KB)

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Partneři akce

  • Rádio Contact

Naši partneři