ZAPOMENUTÉ ŠTĚSTÍ Z CYKLU TVOŘÍME ŠŤASTNĚJŠÍ ČESKO

7.9.2023 od 17 hodin

ZAPOMENUTÉ ŠTĚSTÍ Z CYKLU TVOŘÍME ŠŤASTNĚJŠÍ ČESKO

Ostatní

Předprodej
22. 6. (přes web 23.6.)

Informace

VĚŘÍTE, ŽE ŠTĚSTÍ JE NĚCO, CO NEPŘIJDE AŽ, ALE ŽE JE TU PRO VÁS TEĎ?

Beseda s exkluzivními hosty pro všechny, kteří věří, že štěstí je něco, co se nenachází někde mimo nás, že přijde AŽ … Beseda Zapomenuté štěstí z cyklu Tvoříme šťastnější Česko Vám ukáže, že to, co doopravdy hledáte, máte UŽ dávno v sobě. Vrozené. Všichni bez výjimky jsme se narodili do lásky k životu, naším základním nastavením je užívat si každý den a jediné co nám v tom brání jsou naše myšlenky.

Přijďte si s funkčním lékařem Honzou Vojáčkem, kvantovým fyzikem Honzou Rakem, průvodcem životem Jirkou Ledvinkou, transformativním koučem a podnikatelem Martinem Jotovem popovídat o tom, kde se bere štěstí. 

Součástí všech vstupenek je záznam z besedy. Svým nákupem dáváte souhlas k poskytnutí svých kontaktních údajů organizátorům akce za účelem zaslání záznamu z besedy a informací o dalších aktivitách Porozumění mysli z.s. a Umění být zdráv.  

Po představení je možné účastnit se VIP rautu s řečníky. Pro nákup VIP vstupenek a více informací o besedě navštivte webové stránky Porozumění mysli z.s.

https://porozumenimysli.cz/tvorime-stastnejsi-cesko/zapomenutestesti-jablonec-2023/.

Úvodní fotografie je z 1. besedy z cyklu Tvoříme šťastnější Česko, která proběhla 31.8.2022 v Městském divadle Jablonec nad Nisou. 

Zapomenute-stesti-Pozvanka_170x100.jpg (772 KB)

Další informace

Vstupenky kupujte přes web divadla nebo prostřednictvím webu E-VSTUPENKA.CZ

V DEN KONÁNÍ PRODEJ POUZE V POKLADNĚ DIVADLA.

.

V ČEM DO DIVADLA?

Vážení a milí divadelní diváci,
jistě stejně jako my vnímáte, že divadlo je místem, kam se člověk nepřichází jenom pobavit.

Každé představení je společenskou událostí, na kterou je hezké se patřičně obléci.
Džíny, triko a tenisky nejsou vhodným oděvem do divadla, ale tmavé kalhoty s jednobarevnou košilí pro pány mohou být vhodnou alternativou k obleku.

Dámy, pokud ze šatníku nevyberou šaty nebo sukni, mohou zvolit společenské kalhoty s halenkou. Děkujeme

.

PARKOVÁNÍ

V době divadelních představení lze se vstupenkou zdarma parkovat v OC Central. Pokud je problém s výjezdem, kontaktujte obsluhu na zvonku u rampy (při výjezdu vpravo).

Naši partneři