Ženy na pokraji nervového zhroucení

27.5.2018 od 19 hodin

Ženy na pokraji nervového zhroucení

Divadlo Na Fidlovačce Praha

Muzikál

Předprodej 3. 4.

Skupina DB

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
David Yazbeck - Jeffrey Lane
Režie:
Kateřina Dušková
Hrají:
Iva Pazderková/Helena Karochová, Petr Stach/Lukáš Vlček, Natálie Drabiščáková/Pavla Tomicová, Lukáš Adam/Daniel Ondráček, Vanda Chaloupková, Martina Randová, Lukáš Rous, Lukáš Pečenka, Ludmila Molínová a další.

Ztřeštěná muzikálová komedie o ženách a mužích a jejich vzájemném trápení.

Příběh se odehrává v ulicích Madridu koncem 80. let, kdy město pulsovalo životem, překotným rozvojem, uměním i vášněmi. Život jedné z hrdinek příběhu se ale nečekaně zkomplikuje ve chvíli, kdy zjistí, že je těhotná a zároveň ji náhle opouští její milenec. Děj muzikálu kombinuje prvky feydeauovské frašky s hispánskou citovostí i temperamentema strhující hudbou inspirovanou španělskými žánry a rytmy.

Neodolatelná kombinace romantiky a humoru, silných postav, nádherných melodií a hereckých a pěveckých příležitostí. Vaše taxi směr Madrid čeká!

“Almodóvarovy ženy na pokraji vás nadzvednou a roztaví vaše srdce.”

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři