Ženy na pokraji nervového zhroucení

Ženy na pokraji nervového zhroucení

Divadlo Na Fidlovačce Praha

Muzikál

Skupina DB

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
David Yazbeck - Jeffrey Lane
Režie:
Kateřina Dušková
Hrají:
Iva Pazderková/Helena Karochová, Petr Stach/Lukáš Vlček, Natálie Drabiščáková/Pavla Tomicová, Lukáš Adam/Daniel Ondráček, Vanda Chaloupková, Martina Randová, Lukáš Rous, Lukáš Pečenka, Ludmila Molínová a další.

Na jeviště Divadla Na Fidlovačce vtrhnou již tuto zimu barvy, temperament, humor a vášeň almodóvarského Madridu v podobě muzikálu o ženách a mužích a jejich vzájemném trápení. Ženy na pokraji nervového zhroucení nabízejí ženské srdce oloupané a uvařené na měkko v rytmu španělského tanga okořeněné smíchem a slzami. Neodolatelná kombinace romantiky a humoru, silných postav, nádherných melodií a hereckých a pěveckých příležitostí. Vaše taxi směr Madrid čeká!

“Almodóvarovy ženy na pokraji vás nadzvednou a roztaví vaše srdce.”

Premiéra 7. 12. 2017

Další informace

Vstupenky rezervujte a kupujte přes web vždy následující den po zahájení předprodeje od 10 h. Zakoupit je můžete také prostřednictvím webu EVSTUPENKA.CZ a vyzvednout v Liberci, Českém Dubu, České Lípě, Semilech, Smržovce, Turnově, Vratislavicích a mnoha dalších místech.

TYTO REZERVACE JE NUTNÉ VYZVEDNOUT DO 5 KALENDÁŘNÍCH DNŮ! Po této době se rezervace automaticky ruší! VŠECHNY REZERVACE SE AUTOMATICKY RUŠÍ DEN PŘED AKCÍ!!! V den konání prodej POUZE v pokladně divadla!

Naši partneři