ZKROCENÍ ZLÉ ŽENY

12.3.2022 od 19 hodin

ZKROCENÍ ZLÉ ŽENY

Divadlo Pod Palmovkou

Činohra

Předprodej 24. 1.

Skupina DA

Rozvoz autobusem po představení

Informace

Autor:
William Shakespeare
Režie:
Michal Lang
Hrají:
Martin Hruška, Jakub Albrecht, Adam Vacula, Ondřej Veselý, Stavros Pozidiv, Pavel Skřípal a další.

Divoká pánská jízda...

Slavnou Shakespearovu komedii hrají stejně jako za Shakespeara výhradně muži. Ne proto, že bychom se chtěli vracet do minulosti, ale protože svět bez žen je i dnešním tématem. Chcete vidět, jak si muži představují, že budou krotit své ženy a ony jim za to budou zobat z ruky? Jakub Albrecht v roli Kateřiny a Ondřej Veselý jako Petruccio vám představí ideální partnerské řešení... 

Délka představení: 2 hod. 15 min.

.
Reakce diváků: 

Myslím, že Shakespeare se dnes výborně bavil. Nemám moc ráda klasiku v moderním hávu, ale tohle provedení je plné dobrých režijních nápadů, výborné muziky, scény, choreografie a výtečných hereckých výkonů... Prostě prima kus na pobavení s nečekanou pointou.
Radka P. na veřejné generálce
90 % . A já se nebojím dát hodnocení hodně vysoko. Je to úlet, totální. Nejdřív jsem byla trochu v šoku, ale když jsem jim na tu hru přistoupila a hodila za hlavu myšlenky typu "co by na to řekl Shakespeare", začalo to najednou až zázračně fungovat. Scéna s instruktáží úklidu je absolutně top. Úplný závěr mě vyloženě potěšil a dal tomu všemu krásný význam i tečku. Myslím si, že tato inscenace bude vyvolávat kontroverze, ale proč ne :)
Barka, i-divadlo

Další informace

Vstupenky kupujte přes web divadla nebo prostřednictvím webu E-VSTUPENKA.CZ

Naši partneři