ZMĚNA JE JISTÁ

24.1.2024 od 17 hodin

ZMĚNA JE JISTÁ

Porozumění mysli z.s.

Ostatní

Předprodej
27. 11.

Informace

Beseda s Jaroslavem Duškem, Janem Vojáčkem, Janem Rakem a Martinem Jotovem.

VĚŘÍTE, ŽE ZMĚNA JE TO JEDINÉ, CO JE V ŽIVOTĚ JISTÉ? 

 

Všechno se neustále mění. Změna je v našich životech jedinou konstantou, ať už se nám to líbí, nebo ne. Přizpůsobit se jednoduše změnám zní proto jako dobře míněná rada. Přesto s nimi často bojujeme a snažíme se jim vyhnout. Co nám brání integrovat změny do našeho života s otevřeným srdcem a myslí? 

 

Besedu Změna je jistá z cyklu Tvoříme šťastnější Česko povedou čtyři inspirativní osobnosti v oblasti duchovního a osobního růstu - Martin Jotov, Jan Rak, Jan Vojáček a Jaroslav Dušek. Tito muži s Vámi budou sdílet své hluboké vhledy, různé perspektivy a zkušenosti, aby Vám ukázali, jak transformovat strach ze změny na mocný nástroj pro dosažení štěstí, lásky a tvořivosti. Pokud hledáte klid, inspiraci a nový pohled na svět okolo sebe, pak je beseda Změna je jistá tím správným směrem, kterým v roce 2024 vykročit.

 

Po představení je možné účastnit se VIP rautu s řečníky. Pro nákup VIP vstupenek, které zahrnují místa v předních řadách a občerstvení po skončení besedy, navštivte webové stránky Porozumění mysli z.s. https://porozumenimysli.cz/tvorime-stastnejsi-cesko/zmenajejista-jablonec-2024/

 

Součástí všech vstupenek je záznam z besedy. Svým nákupem dáváte souhlas k poskytnutí kontaktních údajů organizátorům akce za účelem zaslání záznamu a informací o dalších aktivitách Porozumění mysli z.s. a Umění být zdráv. 

Délka pořadu 3 hodiny

Další informace

Vstupenky kupujte přes web divadla nebo prostřednictvím webu E-VSTUPENKA.CZ

V DEN KONÁNÍ PRODEJ POUZE V POKLADNĚ DIVADLA.

.

V ČEM DO DIVADLA?

Vážení a milí divadelní diváci,
jistě stejně jako my vnímáte, že divadlo je místem, kam se člověk nepřichází jenom pobavit.

Každé představení je společenskou událostí, na kterou je hezké se patřičně obléci.
Džíny, triko a tenisky nejsou vhodným oděvem do divadla, ale tmavé kalhoty s jednobarevnou košilí pro pány mohou být vhodnou alternativou k obleku.

Dámy, pokud ze šatníku nevyberou šaty nebo sukni, mohou zvolit společenské kalhoty s halenkou. Děkujeme

.

PARKOVÁNÍ

V době divadelních představení lze se vstupenkou zdarma parkovat v OC Central. Pokud je problém s výjezdem, kontaktujte obsluhu na zvonku u rampy (při výjezdu vpravo).

Naši partneři