Návrat ledové královny se chystá na 20. prosince do Městského divadla v Jablonci nad Nisou. Tak zní totiž podtitul v pořadí XXIV. Adventního koncertu  DPS Vrabčáci. Jak již název napovídá, pohádkovým večerem se prozpívají děti z DPS Vrabčáci a Vrabčata, pod vedením sbormistra Mgr. Pavla Žura a doprovodu klavíristky Romany Halamové. Na prknech místního kulturního stánku se se svým repertoárem objeví rovněž partnerský  Plzeňský dětský sbor B. Smetany se sbormistryní Bedřiškou Koželuhovou a klavírním doprovodem Dany Pytelkové.

Krom dětských hlásků však zazní i hlas Josefa Vágnera, který Adventní koncert ozdobí nejen svým hitem „Mně sílu dáš“, jelikož mu bude patřit samostatná část programu.

Jak jsme již prozradili, večer se ponese v pohádkovém duchu, chybět samozřejmě nebudou ani vánoční písně, či skladby z nového CD, jež Vrabčáci nedávno natočili. Závěr pak bude již tradičně patřit společnému zpívání koled, do něhož se zapojí i publikum. Ledová královna (Lucie Peterková), která večer provede  mluveným slovem, v závěru koncertu procitne ze zajetí chladu a  své srdce rozdá divákům, aby mohli prožít ty nejkrásnější svátky roku obklopeni láskou a pohodou. 

Adventní koncert DPS Vrabčáci se koná za finanční podpory statutárního města Jablonec nad Nisou a ve spolupráci s Městským divadlem Jablonec nad Nisou a pravidelně se jej zúčastňují zástupci statutárního města i Libereckého kraje, kulturních institucí, obchodní partneři, sponzoři i zásttupci  jablonecké ZŠ Mozartova.

Krom vlastního adventního koncertu čeká Vrabčáky v předvánočním čase nabitý program. Ten začne 3. prosince společným vystoupením s Davidem Deylem při příležitosti rozsvícení Vánočního stromečku na Mírovém náměstí v Jablonci. Vánoční koncert Big O´Bandu Marka Ottla , který hostí kulturní stánek 11. prosince se rovněž bez známého dětského sboru neobejde. Po boku hvězd  světové operní scény zazpívají v jabloneckém divadle 13. prosince a o den později na stejném místě s Jankem Ledeckým.