Ani za milion, to je název detektivní komedie, kterou do Jablonce přivezlo v úterý 17. května Divadlo v Rytířské Praha. Skvěle napsanou hru, v režii Petra Hrušky, ztvárnila neméně dobře dvojice Adéla Gondíková a Jiří Langmajer. Ona - Jacqueline, Francouzka, provdaná za anglického velvyslance, matka dvou dětí a dáma, milující život velkoměsta. On -  Lambert, rozvedený, bezdětný, osamělý správce majáku, vyžívající se v klidu a vesnické pohodě. K setkání těchto dvou osob došlo shodou okolností a spojilo je jedno velké tajemství.

Zcela vyprodané divadlo tak mělo možnost zhlédnout představení prošpikované brilantními dialogy, vtipnými metaforami a především výkony obou herců. U Jiřího Langmajera se skvělé herectví dalo předpokládat, ale Adéla Gondíková, veřejnosti známá především jako průvodkyně různými hobby magazíny, v nichž vystupuje se svým bratrem, svým výkonem doslova šokovala.

„Ta Gondíková byla dobrá, co?,“ šuškaly si dámy v přední řadě „Já ji doteď moc nemusela, ale po dnešku jsem rozhodnutá na ní zase jít,“, uzavřely divačky přede mnou.

Gondíková s Langmajerem spolu již nějakou dobu tvoří pár i v osobním životě a na jevišti jim to bylo očividně přínosem. Bylo vidět, že na sebe „slyší“, jejich dialogy byly nejen vtipné, ale i přirozené a jiskřivé. Zkrátka jsme si nemohli nevšimnout, že je to spolu na jevišti baví. A nás, diváky, pobavili ti dva dvojnásob.